Ostatnie dwie tury nagród dla najlepszej dziesiątki!


Do Szczytu Synergy 2014 pozostało tylko dwa miesiące. Członkowie naszych zespołów mają więc niewiele czasu, aby zdobyć jedną z dwudziestu pozostałych nagród. Dotychczas wyłoniliśmy 60 zwycięzców, a wśród licznych nagród znalazły się m.in. hotelowe zakwaterowania czy też odzież firmy Synergy.

Punkty kasowane są co miesiąc, a więc nawet jeżeli zajmujecie niską pozycję na liście stu najlepszych osób, nadal macie szansę uzyskać najwięcej punktów za swoją pracę w lipcu lub sierpniu. Kliknijcie tutaj, aby przypomnieć sobie szczegóły dotyczące naszej promocji z okazji tegorocznego Szczytu w Barcelonie.

Nie pamiętacie, jakie są nagrody? Oto, co możecie wygrać:

Ste pozabili kakšne so nagrade? Prejmete lahko:

Dwie noce w Princess Sofia Hotel w Barcelonie (26.09 – 27.09)
iPad Mini
Jedna noc w Princess Sofia Hotel w Barcelonie (27.09)
iPod Nano
Rejestracja na Szczyt z bufetem
System V3
Kurtka marki Ogio z logo Synergy
Czapka Synergy oraz bidon

Uwaga! Zakwaterowanie w hotelu nie obejmuje kosztów przelotu, rejestracji oraz wyżywienia. Na Wasze życzenie pokoje mogą być wykorzystywane przez dwie osoby. W przypadku wygranej i chęci zarezerwowania pokoju dla dwóch osób w hotelu Princess Sofia prosimy poinformować o tym przedstawiciela działu obsługi klienta.

Kliknijcie tutaj, aby sprawdzić, czy zaliczacie się do najlepszej dziesiątki miesiąca lub finalnej setki osób z największą liczbą punktów. Pamiętajcie, nawet jeżeli nie uda się wam się dostać do najlepszej dziesiątki, nadal możecie zdobywać punkty wymienne na gotówkę poprzez zakwalifikowanie się do grupy najlepszych stu osób i uczestnictwo w Szczycie 2014.

Kliknijcie tutaj, aby zarejestrować się na Szczyt! 

Powodzenia w drodze na szczyt!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us