Rejestracja na Szczyt kończy się 31 sierpnia!


Zostało coraz mniej czasu na rejestrację! Europejski Szczyt 2014 rozpocznie się już za parę tygodni. Jesteśmy niezmiernie podekscytowani i nie możemy doczekać się spotkania z Wami na tym wielce wyczekiwanym wydarzeniu.

Rejestracja trwa do niedzieli ,31 sierpnia 2014 r. 

Z PRZYCZYN ORGANIZACYJNYCH OSOBY, KTÓRE NIE DOKONAJĄ REJESTRACJI DO 31 SIERPNIA NIE ZOSTANĄ UWZGLĘDNIONE.Po upływie ostatecznego terminu (31.08) będzie możliwość rejestracji na miejscu – rozpocznie się ona w czwartek, 26 września o godz. 18.00. Nie możemy jednak zagwarantować, że w tym terminie będą dostępne jeszcze wolne miejsca siedzące.

Przekażcie te informacje dalej! Upewnijcie się, że wszystkie osoby w Waszych zespołach zarejestrowały się na Szczyt, zakupiły kupony na posiłki, zarezerwowały loty i hotele, a także mają zorganizowany transport z lotniska.

Kiedy ostatni raz sprawdzaliście swoją pozycję w tegorocznej promocji? To, w jak dużym stopniu zostaną pokryte koszty związane z Waszym wyjazdem na Szczyt zależy właśnie od miejsca w rankingu stu najlepszych osób. Kliknijcie tutaj, żeby zobaczyć jak wygląda aktualny ranking.

Kwoty, jakie można otrzymać w ramach zwrotu kosztów, przedstawiają się następująco:
1500 euro dla osób z miejsc 1–25,
1000 euro dla osób z miejsc  26–50,
700 euro dla osób z miejsc  51–75,
500 euro dla osób z miejsc 76–100.

Przypominamy, że zapisy na miejscu w Barcelonie będą możliwe w czwartek, 26 września od godz. 18, jednak liczba miejsc jest ograniczona i nie możemy zagwarantować, że w tym terminie będą jeszcze jakieś wolne miejsca.

Rozpoczynamy końcowe odliczanie do Szczytu w Barcelonie!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us