Robert Cieślik – nowy Team Manager w Polsce!!!

Synergy WorldWide ma zaszczyt złożyć serdeczne gratulacje najnowszemu Team Managerowi z Polski, Robertowi Cieślikowi.

Radosław Baszyński, Dyrektor Generalny Synergy w Polsce określił Roberta mianem “Mistrza Rekrutacji,” oraz zauważył, że “Robert posiada prawdziwy talent do pozyskiwania nowych ludzi do firmy, co wpływa na zmianę jakości ich życia”.

Robert jest weteranem Marketingu Sieciowego. Zyskał olbrzymie doświadczenie pracując w różnych firmach, ale to właśnie Synergy stało się jego numerem jeden dzięki najlepszym produktom oraz ogromnemu potencjałowi jaki drzemie w naszym planie wynagradzania. Co więcej, Robert zawsze bierze udział w licznych promocjach i wyzwaniach Synergy. W najnowszej promocji, związanej z Europejskim Szczytem w Barcelonie, Robert już dwukrotnie zajął 1 miejsce w Polsce wygrywając tym samym dwa bilety lotnicze na Szczyt, wygrał pobyt w Barcelonie w 5 gwiazdkowym hotelu Princess Sofia, wejściówki na Szczyt z bufetem, produkty firmy Synergy oraz wiele więcej, a to jeszcze nie koniec wyzwania. Robert jest na najlepszej drodze do wygrania dużej gotówki w Promocji Barcelona. Obecnie jest już na 6 pozycji w Europejskim rankingu TOP 100 – stu najlepszych dystrybutorów Europy.

Jego umiejętności nie ograniczają się tylko do marketingu i rekrutacji. Robert posiada też wielki talent do pomagania innym, zwłaszcza jeśli chodzi o zdrowie. Regularnie spotyka się z pacjentami, oferując środki zaradcze oraz rozwiązania oparte na składnikach naturalnych oraz medycynie chińskiej. To oczywiście kolejny olbrzymi powód, dla którego Synergy jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla niego.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Robertowi awansu w randze i czekamy na więcej. Jesteśmy pewni, że po zbliżającym się wielkimi krokami Europejskim Szczycie w Barcelonie, Robert wróci jeszcze silniejszy niż dotychczas.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us