Uznanie dla Team Members w Europie – lipiec 2014

wtorek, sierpnia 12, 2014


Poniżej wymienione są nazwiska wszystkich w Europie, którzy zaawansowali w czerwcu. Gratulacje dla naszych pracowitych Team Members, którzy w dalszym ciągu poświęcają czas i ogromny wysiłek na działalność w Synergy.

Awans w randze w lipcu

Team Elite
Giuseppe Lucio (Italy)
Clauda und Michael Ziemke-Wald (Germany)

Team Director
Michele Guardascione (Italy)

Team Manager
Robert Cieślik (Poland)
Claudio Luongo (Italy)
Giorgio Patarini (Italy)

Team Leader
Marlene Weindl (Austria)    
Eugeniusz Deka (Poland)                  
Pat Fox (Ireland)      
Alexander Michael (Austria)            
Marja-leena Ja Teppo Rasi    (Finland)        
Anna Margret Bjarnadottir (Iceland)
Raimondo Barone (Austria)  
Claudio Luongo (Italy)                      
Giorgio Patarini (Italy)                    
Annalisa Della Vedova (Italy)          
Loreta Serafin (Italy)            
Marianne Lakinger (Austria)                        
Astrid Olsen (Sweden)          
Veronica Andriolo (Italy)  


Gold
Marlene Weindl (Austria)
Alexander Michael (Austria)
Jóna Gunnarsdóttir (Iceland)
Anna Margret Bjarnadottir (Iceland)
Raimondo  Barone (Austria)
Guido Cavagnuolo (Austria)
Giorgio Patarini (Italy)
Annalisa Della Vedova (Italy)
Loreta Serafin (Italy)
Simone Polito (Italy)
Marianne Lakinger (Austria)
Astrid Olsen (Sweden)
Veronica Andriolo (Italy)

Silver
Elite Team Roland Palz (Germany)  
Marlene Weindl (Austria)                            
Dr Jolanta Nalewaj-Nowak (Poland)                        
Alexander Michael (Austria)                        
Kaia Asboll (Spain)                          
Anna Margret Bjarnadottir (Iceland)                        
Raimondo  Barone (Austria)                        
Claudio Luongo (Italy)                      
Giorgio Patarini (Italy)                                            
Annalisa Della Vedova (Italy)                                  
Loreta Serafin (Italy)                                    
Riccardo Albertin (Italy)                                          
Simone Polito (Italy)                                    
Marco Moz (Italy)                                        
David Samuel And  Mercy Davies (Ireland)                        
Marianne Lakinger (Austria)                                    
Astrid Olsen (Sweden)                                  
Veronica Andriolo (Italy)                                        
Francesco De Simone (Italy)                        
Giuseppina Capuano (Italy)  

Bronze
Bente Fjeld Moen (Norway)            
Inger Lise Gowart-olsen (Norway)              
Jimmy Stimpson (Ireland)    
Monika Szostak (Poland)      
Krystyna Czech (Poland)      
Aleksandra  Mikołajczyk (Poland)              
Hilkka M Saukko (Finland)              
Matthew Ragg (United Kingdom)                            
Catherine Fox (Ireland)                                            
Alexander Michael (Austria)            
Aleksandra Sokołowska (Poland)                
Patrese Fox (Ireland)                                    
Eva Dr. Dworkin (Austria)                            
Leonarda Janowicz (Poland)                        
Fatai And Adenike Badmus (United Kingdom)                              
Barbara Sterlus (Poland)                              
William Sobey (Ireland)                  
Claudio Luongo (Italy)
Andrea Krasa (Austria)                                
Angelo Esposito (Italy)                                            
Giorgio Patarini (Italy)                                
Annalisa Della Vedova (Italy)                                  
Loreta Serafin (Italy)                        
Riccardo Albertin (Italy)                                          
Ingibjörg Jónsdóttir (Iceland)                                              
Simone Polito (Italy)            
Marco Moz (Italy)                            
Jimoh Amedu (Ireland)                                
Maria Sgambato (Italy)                                            
Anna Björgvinsdóttir (Iceland)                    
Andrea Nutto  (Germany)                
Personskadeforbundet Ltn     (Norway)                  
Andrea Muerner (Austria)                
Sigridur Matthíasdottir (Iceland)                  
Marianne Lakinger (Austria)
Katharina Schuh (Austria)                
Carola Schrammel (Austria)            
Astrid Olsen (Sweden)                      
Rósa & Emil Viggósdóttir/magnússon (Iceland)    
Teresa Gallo (Italy)              
Giovanni Dalla Pria (Italy)  
Natalia Eremina (Italy)                    
Veronica Andriolo (Italy)                
Francesco De Simone  (Italy)            
Giuseppina Capuano (Italy)  

Star
Dustin Sippel (Germany)                              
Bente Fjeld Moen (Norway)                        
Tuija Liikkanen (Finland)                
Mika Huhtala (Finland)                    
Eila  Suokas (Finland)          
Anne Siirilä (Finland)          
Hermine Doeller (Austria)                
Kaisa Sidorow (Finland)                  
Monika i Karol Miring (Poland)                        
Wojciech Wierzbicki (Poland)                    
Rune Granberg (Norway)                  
Krystyna Gaczorek (Poland)            
Teresa Salomon (Poland)                  
Karolina Brzezicha (Poland)
Sebastian Siekierski (Poland)                      
Catherine Fox (Ireland)                    
Arkadiusz  Kartus (Poland)  
Robert Nowak (Poland)                    
Patrese Fox (Ireland)
Adam Kusiak (Poland)            
Eva Dr. Dworkin (Austria)                
Elly Marie Johnsen (Norway)          
Katarzyna Reichert-Palacz (Poland)            
Zuzanna Jeziorska (Poland)              
Manuel Wirth (Germany)                
Emelie Wallin (Sweden)                  
Ernie Spence (United Kigdom)                    
David & Lyn Young Shaw (United Kingdom)                                
Amadeusz Śpiewak (Poland)
Maria Jarzemska (Poland)    
Harm-aike Hollmann (Germany)                  
Helena Neander (Sweden)                
Gunnar & Jörgen Storhaug (Norway)                      
Karita Ja Seppo Koskinen (Finland)                        
Tellervo Ja Juhani Saukko (Finland)                        
Reijo Ja Harriet Hienovirta (Finland)                      
Barbara Sterlus (Poland)                  
William Sobey (Ireland)                  
Claudio Luongo (Italy)          
Arlena Mirowska (Poland)                
Andrea Krasa (Austria)                    
Angelo Esposito (Italy)                    
Matleena Saukko (Finland)              
Annalisa Della Vedova (Italy)                      
Mario Bussmann (Germany)            
Daniele Materazzi (Italy)                  
Aila Riihimaa (Finland)                    
Marzena Karolewska (Poland)                      
Jolanta Allmer-hoerting (Austria)                
Riccardo Albertin (Italy)                  
Eeva-maija Nuorala (Finland)                      
Sanja Und Werner Koenig (Austria)            
Maria Harmata (Poland)                  
Tarlemn Munjanganja (United Kingdom)                
Simone Polito (Italy)            
Julia Musiał (Poland)
Robert Asherov (Austria)                  
Marco Moz (Italy)    
Joanna Tomala (Poland)      
John Greene (Ireland)            
Maria Sgambato (Italy)                    
Anna Björgvinsdóttir (Iceland)                                
Silvio Hofmann (Germany)              
Diana Leisk (United Kingdom)                                
Akipu And Olawale Olanrewaju (Ireland)                
Sigrid Skjefstad (Norway)    
Andrea Nutto (Germany)                  
Zbigniew Pawelak (Poland)              
Personskadeforbundet Ltn (Norway)            
Helmut Meissnitzer (Austria)                      
Andrea Muerner (Austria)                
Sigridur Matthíasdottir (Iceland)                  
Martin Röhnisch (Sweden)              
Marianne Lakinger (Austria)            
Katharina Schuh (Austria)                
Carola Schrammel (Austria)                        
Astrid Olsen (Sweden)                      
Rósa & Emil Viggósdóttir/magnússon (Iceland)    
Natalia Laukkanen (Finland)            
Sandra Meissnitzer (Austria)            
Monika Vollnhofer (Austria)            
Josef Poell (Austria)                        
Manfred Linzer (Austria)                              
Daniela Pohr-mayer (Austria)                                  
Barbara Gastaldi (Italy)                    
Monica Berton (Italy)
Teresa Gallo (Italy)                          
Giovanni Dalla Pria (Italy)              
Tomasz Przydzielski (Poland)                                  
Elisabeth Muellner (Austria)
Małgorzata Dudek (Poland)              
Marcello Felaco (Italy)                                
Natalia Eremina (Italy)                                
Veronica Andriolo (Italy)                            
Francesco De Simone  (Italy)            
Giuseppina Capuano (Italy)              
Grzegorz Wasilewski (Poland)                    
Umberto Guardascione (Italy)                                  
Martina Di Martino (Italy)                
Luca Biffis (Italy)                
Eleonora Montino (Italy)                  
Jada Barone (Italy)       


Najlepiej rekrutujący w lipcu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych miejsc w systemie

Top 20
Giorgio Patarini (Italy) - 99
Claudio Luongo (Italy) - 70
Robert Cieślik (Poland) - 50
Roman Tanzler (Austria) - 26
Daniel & Barbara Krawcewicz (Germany) - 22
Anna Margret Bjarnadottir (Iceland) - 19
Marja-Leena ja Teppo Rasi (Finland) - 18
Reidun Lydersen Dalheim (Norway) - 17
Giuseppe Lucio (Italy) - 17
Sigridur Matthíasdottir (Iceland) - 17
Paulina i Malgorzata Krassowska (Poland) - 16
Simone Polito (Italy) - 15
Heinz Glatz (Austria) - 13
Helmut Jelinek (Austria) - 12
Marlene Weindl (Austria) - 11
Markus Klampfl (Austria) - 11
Ana Vajda-Friess (Austria) - 10
Roman Rebeczko (Poland) - 9
Teresa Danielewicz (Poland) - 9
Loreta Serafin (Italy) - 9
Anna Björgvinsdóttir (Iceland) - 9

Najlepsi w budowaniu struktur w lipcu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych awansów w randze

Top 20
Roman Tanzler (Austria) - 17
Claudio Luongo (Italy) - 13
Giuseppe Lucio (Italy) - 12
Fabio Montagna (Italy) - 9
Network Team, Sabine Link (Spain) - 8
Robert Cieślik (Poland) - 7
Glenn Skamsar (Norway) - 7
Giorgio Patarini (Italy) - 5
Simone Polito (Italy) - 4
Johannes Stangl (Austria) - 4
Anna Margret Bjarnadottir (Iceland) - 4
Daniel & Barbara Krawcewicz (Germany) - 4
Pat Fox (Ireland) - 4
Loreta Serafin (Italy) - 3
Yvonne E. Timmins (Ireland) - 3
Marlene Weindl (Austria) - 3
Michele Guardascione (Italy) - 3
Alberto Lazzarin (Italy) - 3
Adalheidur Ulfsdottir (Iceland) - 


Legacy Retreat 
Kwalifikowani alumni
(szczegóły wkrótce)

Kwalifikowani po raz pierwszy

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.