Joanna i Wiesław Janikowscy – nowi Team Leaderzy w Polsce!!!

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu kolejnych, nowych Team Leaderów w Polsce – Joannę i Wiesława Janikowskich z Gdańska!

Kilka lat temu Joanna i Wiesław mieli poważny wypadek samochodowy, z którego obojgu udało się wyjść bez większych obrażeń. Po tym traumatycznym przejściu nasunęły się refleksje, nastąpiły istotne przewartościowania. Otrzymując drugą szansę, zdali sobie sprawę jak kruche jest życie i że zdrowie jest najwyższą, nieprzeliczalną wartością. Stało się to początkiem ich intensywnego działania w kierunku pozyskania rzetelnych informacji na temat alternatywnych, naturalnych metod skutkujących powrotem do zdrowia.

W międzyczasie otrzymali propozycję nawiązania współpracy z firmą Synergy WorldWide, która otwierała rynek na Polskę, a przedstawiona oferta idealnie komponowała się z ich dążeniami, stając się niejako zwieńczeniem dotychczasowych działań.

Od tego momentu są oddanymi orędownikami i propagatorami linii produktowej V3, a ich pasja i oddanie tematowi oraz dzielenie się z innymi pozyskaną wiedzą przynosi wymierne efekty. Ich przesłanie nakłada się na misję Synergy: POZOSTAW PO SOBIE ŚLAD

Niezmiernie cieszymy się i gratulujemy im awansu. Oto kilka słów od naszych nowych Teamów Leaderów:

Nikt nie staje się bogaty, jeśli nie wzbogaca innych

Jeżeli Twoją Intencją jest budowanie osobistej zamożności, jeżeli jest nią osiągnięcie wolności finansowej, stworzenie swoim najbliższym komfortowych warunków życia, zapewnienie bezpieczeństwa, to gdzieś tam w głębi serca wiesz, że potrzebujesz odpowiedzi na pytanie: Jak?

Drogi na skróty nie ma. Sukces wymaga zgody na zapłacenie ceny adekwatnej do wielkości marzeń, które nosisz w swoim sercu. Już czas zacząć drogę na szczyt, bo największą przeszkodą w realizacji każdego celu jest brak decyzji. A zacząć możesz tylko dzisiaj, bo istniejesz tylko dzisiaj. Wczoraj to historia, a przyszłość to marzenia ... piękne marzenia, które możesz spełnić właśnie dzięki Synergy, więc nie oglądaj się na innych, tylko DZIAŁAJ! - Joanna i Wiesław Janikowscy

CONVERSATION

Instagram

Follow Us