LATO Z GWIAZDAMI SYNERGY – podsumowanie


W centralnej Polsce w Ślesinie pod Koninem w dniach 12 – 14 września 2014 roku w Ośrodku Wypoczynkowym „Leśna Polana” w Ślesinie odbyło się historyczne, pierwsze „Lato z Gwiazdami”
Synergy.

Dużo zabawy, integracji oraz nauki połączyło wszystkich uczestników. Piękna pogoda i wspaniała atmosfera spotkania towarzyszyły nam podczas całego weekendu. Goście po raz pierwszy spróbowali najnowszych produktów Synergy. Był koktail odżywczy SLMsmart, energetyk e9 oraz nowa formuła ProArgi9+.

Dziękujemy liderom za pomoc w organizacji spotkania. Dzięki nim całe wydarzenie zakończyło się ogromnym sukcesem. Aby obejrzeć zdjęcia ze Ślesina kliknij tutaj lub wejdź do zakładki Zdjęcia na naszym blogu.

Jak zakwalifikować się na kolejny wyjazd dla Gwiazd „ZIMA Z GWIAZDAMI” Synergy?

Zostań Gwiazdą w okresie wrzesień – grudzień 2014r.

Jeśli jesteś już Gwiazdą lub posiadasz wyższą rangę możesz również wziąć udział w kolejnym wyjeździe. Awansuj rangę wyżej w okresie wrzesień – grudzień 2014r. a Synergy dofinansuje również Twój udział w kolejnym spotkaniu.

Do zobaczenia na kolejnym zjeździe.


Warunki kwalifikacji:

Dystrybutorzy chcący zakwalifikować się na Wyjazd dla Gwiazd muszą być aktywni i uczestniczyć w programie automatycznej wysyłki od dnia rejestracji do zakończenia terminu kwalifikacji. Zaproszenie na Wyjazd dla Gwiazd dotyczy 1 osoby na konto dystrybutora. Dopuszczalne jest zaproszenie współmałżonka (opłata w tym przypadku wynosić będzie 100% ze strony dystrybutora). 


Opłata zakwalifikowanego uczestnika wynosi 100zł.CONVERSATION

Instagram

Follow Us