Mieczysław i Lidia Pronińscy – nowi Team Leaderzy w Polsce!!!

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu nowych Team Leaderów w Polsce – Państwa Pronińskich z Elbląga!

Cieszymy się z ich awansu. Mieczysław i Lidia potwierdzili, że w okresie wakacyjnym dzięki konsekwentnej pracy i wytrwałości można również odnosić sukcesy. Ogromne brawa dla nich i życzenia kolejnych, szybkich awansów.

Oto kilka słów od naszych nowych Teamów Leaderów:

Dziękujemy przede wszystkim sponsorom: Barbarze i Danielowi Krawcewiczom, siostrze i szwagrowi za wspieranie i pomoc w poznaniu, a następnie w budowaniu zarówno zespołu Synergy WorldWide w Polsce, jak i w Elblągu... Zaczęliśmy w 2010r. w strukturze niemieckiej, ale nie byliśmy zbytnio przekonani do produktów i działalności firmy , aż tu nagle przypadkowe ( a może starannie przygotowane ) zaproszenie nas na spotkanie w Serocku, oficjalne otwarcie Synergy WorldWide w Polsce w czerwcu 2013r. Wydarzenie to dało nam impuls wiary i zainteresowania, tym bardziej, że mieliśmy przyjemność osobiście i naocznie przekonać się z czym i z kim tak naprawdę mamy do czynienia....

Warto wspomnieć, że rozpocząłem równocześnie terapię zdrowotną, z bardzo dobrymi efektami, co tym bardziej umacniało nas w WYTRWAŁOŚCI I CIERPLIWOŚCI w budowaniu również sukcesu finansowego z zespołem SYNERGY.

Wizyta w marcu br w USA w centrali firmy Synergy z innymi liderami oraz z naszymi partnerami z zagranicy - osobiste i naoczne doświadczenia – dały nam szczególną motywację do dalszej, ciężkiej pracy, abyśmy RAZEM, WSPÓLNIE osiągneli sukces!

Dziękujemy serdecznie

Lidia i Mieczysław Pronińscy

CONVERSATION

Instagram

Follow Us