Przesuwanie granic z produktami Synergy


Gdyby zapytać ich pięć lat temu czy daliby radę przewędrować pieszo 70 kilometrów i spędzić osiem dni w dziczy, pomyśleliby, że samo takie pytanie jest  dowodem szaleństwa.

A jednak kilka tygodni temu Salme Ala-Heikkilä i Reijo Ojanen, oboje dobrze po sześćdziesiątce, osiągnęli to, co kiedyś uważali za niemożliwe. Wiele lat temu, Salme i Reijo regularnie chodzili na takie wyprawy, ale ze względu na problemy zdrowotne dalsze podtrzymywanie tego hobby stało się trudne. Dziś znów wspólne wędrowanie stało się czymś, na co czekają z radością.

Opuścili swoje rodzinne miasto Tampere w Finlandii i po 14 godzinach podróży dotarli do Utsjoki, gdzie niedaleko granicy z Norwegią znajdują się piękne rzeki i pofałdowane wzgórza. Niedaleko tego miasta rozciąga się Obszar Chroniony Kaldoaivi, gdzie Salme i Reijo zaczęli swą wyprawę.

Ich plecaki były spakowane i gotowe do drogi.  Plecak Salme ważył 18 kg, czyli prawie jedną trzecią jej własnej wagi. Plecak Reijo ważył 26 kg i częścią jego zawartości były produkty Synergy.

“Myśl o tym, żeby zostawić nasze produkty w domu nawet nie przyszła nam do głowy,” powiedział Reijo. “Nie było trudno ponieść tę dodatkową wagę, ponieważ ich potrzebujemy. Warto było się tego podjąć, ponieważ stanowiły dla nas pomoc w tej przygodzie.”Oboje twierdzą, że nigdy nie byli typem ludzi bardzo usportowionych ani szczególnie aktywnych, zwłaszcza w ostatniej dekadzie swojego życia, kiedy wysiłek fizyczny stał się większym ciężarem dla ich organizmów. Mimo to, uwielbiają spędzać czas na zewnątrz, z dala od ludzi, elektroniki i odgłosów miasta. Mogą wyciszyć umysł, posłuchać śpiewu ptaków i odzyskać energię, której brakuje im na co dzień.

“Uwielbiamy kontakt z naturą i wspaniale jest móc korzystać z tych naturalnych produktów, dających nam energię by przejść 70 kilometrów, właśnie w takim otoczeniu,” stwierdziła Salme.

Dzięki produktom Synergy, Salme i Reijo planują, aby taka 8-dniowa piesza wędrówka stała się ich coroczną tradycją. Ich fantastyczne zdrowie pozwala im chwytać każdy dzień i chwilę swojego życia, aby każdy dzień przeżyć z energią i entuzjazmem. Kiedy przedstawiają Synergy spotykanym osobom, jednym z przesłań, jakimi się dzielą, jest to, że produkty Synergy mogą stanowić bilet powrotny do dawnych pasji i marzeń, które dawno temu zdążyliśmy porzucić.

“Uwielbiamy być częścią Synergy,” powiedziała Salme, “i uwielbiamy fakt, że znów możemy przeżywać takie przygody. Chcemy, aby ludzie wiedzieli, że istnieją produkty mogące pomóc im odmienić swoje życie, tak jak my odmieniliśmy nasze.”

CONVERSATION

Instagram

Follow Us