Trzy Nowe Produkty Dostępne w Sprzedaży!


Koniec czekania!

Produkt Zastępujący Posiłek SLMsmart, e9 i ProArgi-9+ w saszetkach są dostępne w sprzedaży przez Internet oraz za pośrednictwem Obsługi Klienta.

KLIKNIJ TUTAJ by już teraz zakupić te tak poszukiwane produkty!

Właśnie zakończyliśmy Szczyt 2014 w Barcelonie, na którym wprowadzone zostały te produkty. Jeśli nie mieliście możliwości w nim uczestniczyć, poniżej znajdziecie krótką informację na temat udostępnianych teraz produktów.

Produkt Zastępujący Posiłek SLMsmart


Niezależnie od tego czy chcesz wyszczupleć, stracić na wadze czy też utrzymać obecną wagę, Produkt Zastępujący Posiłek wyśmienitym, odżywczym koktajlem waniliowym, który pozwoli Ci zrealizować Twoje cele związane z kwestią wagi. Zawiera 26 gramów wysokiej jakości białek, które dadzą Ci uczucie sytości i energię, jakiej potrzebujesz każdego dnia. 

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

E9


Ten energetyczny  napój o smaku piñacolady zawiera kofeinę pochodzącą z naturalnych składników, nie zawiera cukru i posiada tylko 20 kalorii na porcję. Ponadto zawiera l-argininę, a także witaminy
takie jak B12 i B6.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Saszetki ProArgi-9+ Citrus Berry


ProArgi-9+, produkt Synergy, który znacie i kochacie, jest teraz dostępny w wygodnych, jednorazowych saszetkach. Teraz można łatwo się nim dzielić i zabierać go zawsze ze sobą, a co jeszcze ważniejsze, jego receptura została wzbogacona, abyście mogli cieszyć się jeszcze większymi korzyściami dla zdrowia.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Już teraz podejmij działanie i dziel się tymi produktami! Zobacz jak rozkwita Twój biznes i daj innym szansę, aby żyli w zdrowszy sposób.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us