Wiedz zanim pojedziesz.

P. Kiedy oficjalnie rozpocznie się Szczyt 2014?
O. Szczyt rozpocznie się Przyjęciem Otwierającym w czwartek 25 września o 19.30. Przyjęcie odbędzie się w Hotelu Rey Juan Carlos Pool & Gardens. Pierwsza sesja Szczytu rozpocznie się w piątek 26 września o godz. 10:30 w Audytorium Palau De Congressos de Catalunya.

P. Kiedy zakończy się Szczyt 2014?
O. Planowane zakończenie szczytu ma nastąpić w sobotę, 27 września o godz. 18:00.

P: Czy podczas Przyjęcia Otwierającego w czwartek serwowane będzie jedzenie i napoje??
O. Jedzenie nie będzie serwowane. Jednakże, Synergy zaopatrzy każdego uczestnika w jeden darmowy kupon na napój. Za dodatkowe napoje będzie trzeba płacić gotówką; Karty kredytowe nie będą akceptowane.

P. Kiedy mogę zarejestrować się na wydarzenie?
O. Rejestracja zaczyna się w czwartek, 25 września w godzinach 16:00-20:00 i będzie kontynuowana w piątek, 26 września od 8:00 oraz w sobotę, 27 września, od 9:00. , Punkt rejestracyjny znajduje się na Poziomie Głównym Palau de Congressos de Catalunya. Plakietka z Twoim imieniem stanowić będzie element pozwalający na wejście i uczestnictwo w sesji.

P. Czy będzie dostępny sprzęt tłumaczeniowy?
O. W punkcie rejestracyjnym znajdować się będzie bramka, w której otrzymacie zestaw słuchawkowy do tłumaczeń. Będzecie musieli podać swoje imię oraz numer identyfikacyjny Synergy. Obciążenie finansowe – opłata w wysokości 300€ grozi osobie, która nie zwróci tego zestawu po zakończeniu ostatniej sesji. Obciążona zostanie karta, którą podacie w momencie rejestracji.P. Jaki strój obowiązuje na Szczycie?

O. Podczas większości sesji obowiązuje strój biznesowy swobodny. Na wieczorze uznań wiele osób preferuje strój formalny (suknie koktajlowe dla dam, marynarki i krawaty u panów). Strój formalny wymagany jest także podczas przyjęcia dla VIPów.

P. W jakich godzinach otwarty jest podczas Szczytu sklep?
O. piątek, 26 września
13:30-20:00
sobota, 27 września
9:00-16:00

P. Jakie są opcje płatności w Sklepie na Szczycie?
O. Podczas zakupów przez Internet akceptowane będą wszystkie formy płatności w Sklepie. Nie będzie jedynie akceptowana gotówka.

P. Czy produkty mogą być wysłane do miejsca zamieszkania?
O. Tak. Będziemy pracować w oparciu o ten sam system zamawiania co na codzień. Do ceny produktu doliczona będzie standardowa opłata wysyłkowa. Wysyłka towarów innych, niedostępnych na lokalnym rynku, nie będzie dostępna.

P. Czy trzeba uczestniczyć w Szczycie, aby korzystać z promocji? 
O. Jedynie członkowie zespołu uczestniczący w Szczycie mogą otrzymać specjalne promocje. Zwroty nie będą dopuszczane. Polityka sprzedażowa dotyczyć będzie wszystkich produktów i innych przedmiotów dostępnych w sklepie.

P. Czy kupony na posiłki będzie mozna kupić na miejscu?
O. Nie, niestety wszystkie kupony na posiłki należy nabyć z wyprzedzeniem.

P. Jeśli nie zarejestruję się na planowane posiłki, gdzie jeszcze mogę dostać lunch?
O. Centrum miasta w Barcelonie oferuje wiele możliwości zjedzenia posiłku, ale oddalone jest od Palau de Congressos de Catalunya o ok. dziesięć minut jazdy taksówką.

P. Czy podczas Sesji Generalnych miejsca siedzące będą przypisane ?
O. Podczas pierwszej Sesji generalnej przypiszemy miejsca siedzące według kraju, aby ułatwić koordynację Parady Narodów, stanowiącej element rozpoczynający wydarzenie. Podczas wszystkich pozostałych sesji miejsca siedzące nie będą przypisane.

P. Czym są Spotkania Krajowe?
O. Spotkania Krajowe organizowane są jedynie dla dystrybutorów z danego rynku i przewodniczy im Dyrektor Generalny danego rynku. Poniżej znajduje się lista sal oraz godzin spotkań:

Niemcy, Austria i Słowenia / Czas: 9:00-10:00 / Miejsce: Sale D1-D3
Polska i Czechy / Czas: 9:00-10:00 / Miejsce: Sale D4- D6
Wielka Brytania, Irlandiai Holandia / Czas: 9:00-10:00 / Miejsce: Sale E4-E6
Włochy / Czas: 9:00-9:30 / Miejsce: Sale E1-E3
Hiszpania / Czas: 9:30-10:00 / Miejsce: Sale E1-E3
Norwegia, Dania, Islandia, Szwecja / Czas: 9:00-9:30 / Miejsce: Sala F
Finlandia / Czas: 9:30-10:00 / Miejsce: Sala F

P. Otrzymałem zaproszenie na Przyjęcie dla VIPów. Jakie są szczegółowe informacje?
O. Przyjęcie dla VIPów odbędzie się w restauracji hotelu Rey Juan Carlos Garden w godzinach 20.00-22.00 i będzie obejmować kolację i rozrywkę. Uczestnicy proszeni są o strój formalny - panie w sukniach koktajlowych, panowie w garniturach. Osoby, które otrzymały zaproszenie na to przyjęcie otrzymają znaczek "Przyjęcie VIP" na plakietce z nazwiskiem podczas rejestracji. Znaczek ten będzie służył jako bilet wstępu na przyjęcie.

P. Czym jest "Loża VIPów" (VIP Lounge)?
O. Wszyscy dystrybutorzy Team Elite i wyższe rangi zaproszeni są do wypoczynku w strefie "Loży VIPów" w dowolnym momencie trwania Szczytu. Członkowie Zespołu posiadający dostęp do Loży VIPów otrzymają na plakietce z nazwiskiem znaczek, który da im dostęp do loży. Każdy VIP może wprowadzić ze sobą do loży jednego gościa i korzystać z dostępnych tam napojów i przekąsek.

P. Czym jest "Kasa VIP" (VIP Checkout)?
O. W ramach Sklepu Synergy podczas Szczytu wszyscy posiadacze znaczka VIP Checkout na plakietce z nazwiskiem mogą szybciej skorzystać z obsługi w kasie. Po prostu odwiedź VIP Checkout, kiedy zamierzasz dokonać zakupu.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us