Laureaci Nagród Legacy w 2014!

Każdego roku dystrybutorzy otrzymują nominacje do prestiżowych i cennych Nagród Legacy. Zaprezentowano trzy kategorie nagród: Nagroda Hope of Synergy (Nadzieja Synergy), Nagroda Dan Higginson Humanitarian Award (Nagroda Humanitarna im. Dana Higginsona) oraz Nagroda Foundation of Excellence (Fundament Doskonałości). 

Nagroda Hope of Synergy otrzymała nową nazwę – odtąd brzmi ona: Nagroda Hope of Synergy im. Willa Martina, na cześć wybitnego dystrybutora Synergy w randze Presidential Executive, który zmarł wcześniej w tym roku. Jego dziedzictwo będzie trwać dzięki tej nagrodzie.

Gratulacje dla wszystkich wymienionych poniżej osób z tytułu ich osiągnięć w latach 2013 i 2014, dzięki którym zostali oni laureatami Nagród Legacy.

NAGRODA HOPE OF SYNERGY

Nagrodę tę otrzymują dystrybutorzy o niezwykłej i  inspirującej historii związanej z produktami Synergy, biznesem lub zdrowiem. 

JOHANNA JAUHINAINEN

Johanna naprawdę wie jak zatroszczyć się o każdego członka jej zespołu i w każdym aspekcie swego biznesu działa w oparciu o najwyższe standardy etyczne. Jest niezwykle aktywna na rynku fińskim, zaś uczestnictwo w wydarzeniach firmowych znajduje się na szczycie listy jej priorytetów w każdym miesiącu. Wreszcie, co najważniejsze, posiada solidną wizję tego jaka będzie przyszłość jej biznesu.


CARLO BRANCA

Ojciec Carlo zmarł, kiedy Carlo miał zaledwie rok. Dlatego jako młody chłopak spędził większość życia na włoskich ulicach, często w niebezpiecznym środowisku, gdzie normą było nadużywanie alkoholu i narkotyków. Po tym jak spotkał swojego sponsora Willa Martina zdecydował się jednak zmienić swoje życie zupełnie. Po śmierci Willa nie porzucił swego zobowiązania wobec Synergy i pracuje bez wytchnienia nad spełnieniem swoich marzeń.


JACEK MILLER

Jacek nie tylko konsekwentnie wyznacza swoje cele, ale przede wszystkim konsekwentnie je osiąga. Jest właścicielem jednego z najbardziej wydajnych i najlepiej zorganizowanych biznesów Synergy w Polsce. Najważniejsze jest jednak to, że zawsze jest gotowy służyć innym.


NAGRODA HUMANITARNA im. DANA HIGGINSONA

Nagrodę tę otrzymują dystrybutorzy, którzy w ramach lub poza Synergy WorldWide dokonali największych osiągnięć filantropijnych.
\
FRANZ FRIESS & ANA VAJDA-FRIESS

Ta para jest doskonałym przykładem “zostawienia po sobie śladu”. Chętnie dzielą się wszystkim co mają i potrafią przyznać co sami zawdzięczają innym. Ponieważ są świadomi wielkich darów, jakie otrzymali w życiu, każdego roku zbierają fundusze na zakupy świąteczne dla biednych rodzin z Rumunii. Ponadto założyli organizację non-profit, która udziela pomocy wielu biednym dzieciom z Rumunii, pomagając im cieszyć się zdrowszym, bezpieczniejszym i pełniejszym życiem.


NAGRODA FOUNDATION OF EXCELLENCE

Nagrodę tę otrzymują dystrybutorzy, którzy wykazali się największym wkładem dla Synergy WorldWide w zakresie biznesu.

JANNE & MERVI KORKEAKANGAS

Janne i Mervi pracują w doskonałej harmonii tworząc wspaniale prosperujący biznes. Mają dziewięcioro dzieci i wiele innych zobowiązań, ale zawsze potrafią znaleźć czas dla Synergy. Stanowią żywy dowód na to, że zbudowanie biznesu Synergy jest możliwe dla każdego.


GIUSEPPE LUCIO

Giuseppe pracuje w branży MLM od 1983 r. Posiadane doświadczenie pomogło mu zorientować się co sprawia, że wielka firma naprawdę jest wielką firmą. Odkąd dołączył do Synergy, osiągnął rangę Team Manager w zaledwie 12 dni, Team Director w miesiąc a Team Elite w 5 miesięcy. Jego entuzjazm, pozytywne nastawienie i motywacja pomogły wielu nowym dystrybutorom stać się doświadczonymi networkerami.


MICHAŁ & ALDONA MOSIEJKO

Nasi kolejni laureaci mają największe serca. Zawsze są gotowi przyjść z pomocą nie tylko przyjaciołom i znajomym, ale także obcym osobom. Odkąd dołączyli do Synergy pracują z poświęceniem, pasją i nieodłącznie optymistyczną wizją przyszłości.KEITH ROBINSON

Ten dystrybutor odegrał kluczową role w organizacji i przeprowadzeniu wydarzeń firmowych w Irlandii. Pomógł także w dystrybucji gadżetów potrzebnych podczas gali uznań, produktów, banerów i innych niezbędnych elementów. Nie tylko wykonuje wspaniałą pracę wspierając własny zespół, ale także poświęca czas pomagając innym zespołom poprzez rozmowy telefoniczne oraz spotkania bezpośrednie.  

CONVERSATION

Instagram

Follow Us