„Nowe Horyzonty”, Warszawa 18-19 października 2014r.

Pozostały już tylko 2 tygodnie do największego spotkania Synergy WorldWide Polska tej jesieni.

Przypominamy, że 18 oraz 19 października  w nowoczesnym centrum hotelowo konferencyjnym Airport Hotel Okęcie**** www.airporthotel.pl, który mieści się przy ul. 17 Stycznia 24 w Warszawie odbędą się dwa szczególnie ważne spotkania.  Ten weekend to niesamowita i niepowtarzalna szansa dla wszystkich dystrybutorów Synergy do zaproszenia swoich gości.  Tylko w trakcie wydarzenia „Nowe Horyzonty” dowiecie się w szczegółach o naszych nowych produktach, poznacie ludzi związanych z Synergy oraz usłyszycie o najlepszej szansie zarobkowej na polskim rynku MLM.  Zarejestruj się już dziś i przygotuj na „Nowe Horyzonty” oraz na wiele, wiele więcej!

Naszymi gośćmi specjalnymi będą Mads Oestvang – Presiential Executive z Norwegii, Stacy Glovsky - wiceprezes ds. Marketingu, firm Synergy WorldWide oraz Nature’s Sunshine Products oraz dr Jolanta Nalewaj-Nowak – specjalistka z dziedziny psychodietetyki, która przedstawi nam sytuację żywieniową w Polsce oraz powie jak wprowadzić produkty Synergy do codziennej diety. 

Poza tym ma mamy dla Was dodatkową niespodziankę.  Gwiazdami sobotniego dnia uświetniającą nam nasze wydarzenie będzie grupa „The Voices”.  „The Voices” - to muzyka w czystej postaci.  Chór, który w swojej twórczości inspiruje się najnowszymi trendami muzyki rozrywkowej.  Zespół, który nie zrywa z klasyką wspólnego śpiewu.  Finaliści 3. edycji programu X Factor. Ambasadorzy akcji Ministerstwa Środowiska "Zielona Sznurówka - I CARE". Wschodzące gwiazdy polskiej estrady muzycznej.  18 października specjalnie dla Was.  Tylko u nas.  Tylko w Synergy. 

Kliknij tutaj, aby się zarejestrować na to wydarzenie.
  
SZCZEGÓŁY:

Data:                   18-19 pażdziernika, 2014

Miejsce:              Airport Hotel Okęcie****
ul. 17 Stycznia 24, 02-146 Warszawa

Bilety
:                 Cena— 30 Euro (ok. 120zł)
Bilet ważny na dwa dni, a w jego cenę wliczone są 2 obiady.

Dla osób planujących nocleg w hotelu Airport Hotel Okęcie**** gdzie zatrzymują się nasi goście specjalni mamy dobrą wiadomość.  Skorzystajcie z propozycji noclegowej hotelu wysyłając email na adres rezerwacja@airporthotel.pl  z podaniem hasła SYNERGY, a uzyskacie specjalną zniżkę.  

Stawki promocyjne na czas trwania eventu to: 

Pokoj Standard - 1 os - 162 PLN brutto  
Pokoj Standard - 2 os - 199 PLN brutto
Pokoj Biznes - 1 os - 252 PLN brutto
Pokoj Biznes - 2 os - 289 PLN brutto  
Śniadania wliczone w cenę. 

Miejsce parkingowe dla uczestników konferencji GRATIS.  Wystarczy zgłosić drogą mailową na adres PolandCS@SynergyWorldWide.com nr rejestracyjny swojego pojazdu najpóźniej do 15 października, a zaparkujesz na terenie hotelowego parkingu bez opłaty.

Do zobaczenia w Warszawie! Otwieramy przed tobą Nowe Horyzonty.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us