Ogólnopolska AKADEMIA SYNERGY, Sieradz – 11 października 2014r.

Zapraszamy na pierwszą po wakacjach AKADEMIĘ SYNERGY poziom I. W najbliższą sobotę 11 października 2014, zapraszamy wszystkich członków zespołu Synergy WorldWide Polska do Sieradza. Będzie to pierwsze, inauguracyjne spotkanie w tym mieście co jest potwierdzeniem szybko rozwijajego się zespołu w tym regionie.

Zapraszamy 11 października 2014r o godz. 10:30 do budynku Starostwa Powiatowego, pl. Wojewódzki 3, sala 113(Ip) w Sieradzu.

Celem Akademii Synergy jest przekazywanie wiedzy na temat budowania skutecznego biznesu Synergy. Zajęcia prowadzić będą praktycy. Osoby, które osiągnęły wysokie pozycje w strukturach naszej firmy i mają duże doświadczenie w branży. Na zajęciach pierwszego stopnia dowiecie się między innymi jak umiejętnie prezentować produkty oraz biznes Synergy. Jak budować zespół w procesie multiplikacji. Dowiecie się również jak organizować pracę, wykorzystywać narzędzia i promocje. W końcu dowiecie się jak planować swój rozwój i budować dynamicznie rozwijający się zespoł.

Bądźcie z nami! Zapraszamy na 10:30!

Data: 11 października 2014r. (sobota)
Start. Rejestracja: 10:30
Godziny warsztatu: 11.00 – 17.00
Miejsce: Pl. Wojewódzki 3, Starostwo Powiatowe, sala 113(Ip), 98-200 Sieradz;
Wstęp: wolny, bez opłat. Wymagana rejestracja.
ZAREJESTRUJ SIĘ

Organizatorzy i Prowadzący szkolenie:
Liderzy Synergy WorldWide Polska
Marek Amrosz – Team Manager
Eugeniusz Deka - Team Leader
Lidia Szostak – Team Leader
Roman Rebeczko - Bronze
Radosław Baszyński – dyrektor generalny Synergy WorldWide Polska i Czechy

UWAGA!
W przerwie podczas warsztatu serwowany będzie obiad jedno lub dwu daniowy. Koszt to 12 lub 15 zł płatne na miejscu. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z tej możliwości zarezerwuj sobie na naszej stronie rejestracyjnej również tę opcję. Tylko osoby zgłoszone przez internet, będą mogły skorzystać z wyżywienia na miejscu w tej promocyjnej cenie.

Do zobaczenia w Sieradzu!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us