Polskie Wyzwanie SLMsmart


Podczas naszego ostatniego wydarzenia Nowe Horyzonty, które odbyło się w Warszawie w dniach 18-19 października 2014r. ogłoszona została kolejna promocja – Polskie Wyzwanie SLMsmart.

Po ogromnym sukcesie europejskiego Wyzwania SLMsmart, które zakończyło się w sierpniu br i w którym brało udział 70 uczestników z całej Europy podjęta została decyzja o uruchomieniu krajowego Wyzwania.

ZASADY

Troje spośród wszystkich uczestników w Polsce, którzy w okresie 20 października 2014r – 12 stycznia 2015r stracą procentowo najwięcej na wadze zostanie uhonorowanych i nagrodzonych za swój wysiłek. Warunek: zgłoś się do polskiego Biura Obsługi Klienta do końca października z chęcią rozpoczęcia Wyzwania, wypełnij formalności i jesteś w programie!

NAGRODY INDYWIDUALNE

1. Miejsce. Zwycięzca polskiego Wyzwania otrzyma najnowszy produkt firmy Apple – iPhone6.


2. Miejsce. Zdobywca drugiego miejsca stanie się właścicielem iPada mini firmy Apple.

3. Miejsce. Miesięczny zapas Koktajlu Zastępującego Posiłek SLMsmart oraz napoju energetycznego e9 przekazany zostanie uczestnikowi, który zajmnie trzecie miejsce w Wyzwaniu.
Dodatkowo trójka zwycięzców Wyzwania otrzyma od firmy Synergy bilety wstępu dla dwóch osób na wydarzenie Kick Off 2015, które odbędzie się w Warszawie w dniach 17-18 stycznia 2015r oraz zaproszenie (dla jednej osoby) do wzięcia udziału w uroczystej kolacji VIP 17 stycznia.

W drodze do osiągnięcia swoich celów nie pozostawimy Was samych. Dla wszystkich uczestników Wyzwania organizować będziemy specjalne sesje internetowe z ekspertem ds. odżywiania, psychodietetykiem dr Jolantą Nalewaj-Nowak. Sesje odbywać się będą co dwa tygodnie w poniedziałki o godzinie 21:00. Na nich uzyskacie wskazówki i odpowiedzi na pytania dotyczące zdrowej diety. Na pierwszą sesję zapraszamy już w najbliższy poniedziałek 27 października o godzinie 21:00 do naszego firmowego pokoju konferencyjnego Synergy WorldWide Polska (kliknij tutaj aby dołączyć do sesji).

Na scenie hotelu Airport Okęcie w ubiegłą sobotę do Wyzwania przystąpiło już blisko 40 uczestników. Nie jest to jednak koniec. Liczymy na kolejnych chętnych, którzy zainteresowani są przeżyć wielką transformację i zdobyć nagrody. Średni % utraty wagi grupy pilotażowej europejskiego Wyzwania wyniósł 11,3%. Jeśli interesuje Cię osiągnięcie podobnego rezultatu dołącz do polskiego Wyzwania i zgłoś się do nas dziś dzwoniąc pod numer telefonu 22 310 87 71.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us