Relacja z wydarzenia „Nowe Horyzonty”, Warszawa 18-19 października 2014r.

Jesienne, ogólnopolskie wydarzenie Synergy WorldWide Polska za nami. Emocje z nim związane wciąż jednak żywe. Wyjątkowe 2 dni, jakie spędziliśmy wspólnie z dystrybutorami z całej Polski wypełniły salę konferencyjną Galaxy hotelu Airport Okęcie****w Warszawie, pozostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Świetna oprawa artystyczna o co zadbał zespół wokalny „The Voices”, konkretny przekaz i szkolenie przeprowadzone przez najbardziej utytuowanego lidera Synergy WorldWide w Europie – Mads’a Oestvanga z Norwegii oraz szczegółowe informacje dotyczące nowo wprowadzanych produktów SLMsmart i napoju energetycznego e9, którymi podzieliły się wiceprezes ds. marketingu Stacy Glovsky i dr Jolanta Nalewaj-Nowak, to główne punkty uświetniające czas mijającego weekendu. Oczywiście nie mogło zabraknąć nowości, o co zadbał dyrektor generalny Synergy WorldWide na Polskę i Czechy pan Radosław Baszyński, a dokładnie ogłoszenia startu polskiej edycji Wyzwania SLMsmart. Do wygrania są najnowszy iPhone6, iPad mini oraz produkty SLMsmart/e9. Emocje sięgnęły jednak zenitu przy okazji świętowania awansów naszych nowych Team Leaderów, Eugeniusza Deki z Lubina, Lidii i Mieczysława Pronińskich z Elbląga, Joanny i Wiesława Janikowskich z Gdańska oraz najnowszego Team Managera Roberta Cieślika z Mińska Mazowieckiego.


Niezwykłe dwa dni jakich byliśmy świadkami to zdaniem wielu uczestników, początek kolejnego, wielkiego wzrostu jaki przed nami w Polsce i w całej Europie. Nowe promocje i możliwości biznesowe zaprezentowane przez firmę związane z prezentacją nowej linii produktowej z kategorii kontroli wagi otwierają przed nami Nowe Horyzonty. Życzymy wszystkich ogromnych sukcesów.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us