Synergy Europe jest oficjalnym sponsorem światowej sławy sportowców

Synergy WorldWide puka do bram świata sportu, dzieląc się korzyściami jakie daje system V3, SLMsmart oraz e9 zarówno z zawodowcami, jak też sportowcami amatorskimi. 

Bengt Emanuelsson, Dyrektor Generalny Synergy Scandinavia, ogłosił podczas Szczytu 2014, że ta współpraca zrewolucjonizuje nie tylko marketing produktów Synergy, ale także ich grupę docelową.

Synergy jest teraz oficjalnym sponsorem zarejestrowanej w Szwajcarii grupy IAM Cycling , należącej do dywizji UCI Professional Continental i biorącej udział w Tour de France 2014!

Należące do grupy torby na posiłki oraz rowery zostały obrandowane logo Synergy V3.
Zespół IAM Cycling składa się z 25 doskonałych kolarzy należących do światowej czołówki.

Kolarze IAM Cycling od pierwszego dnia poczuli moc produktów  Synergy. Ufają tym produktom, stosują je przed i w czasie ćwiczeń na siłowni, podczas treningu szosowego, w zawodach a nawet w czasie odpoczynku i regeneracji. Ci zawodowi sportowcy każdego dnia korzystają z zestawu  V3 i z entuzjazmem czekają na nowo wprowadzone produkty Synergy, w tym  e9 oraz wzbogaconą recepturę ProArgi-9+.

„W wyścigach etapowych, ProArgi-9+ pomaga mi zachować właściwe funkcjonowanie mięśni, walczyć ze zmęczeniem i wyczerpaniem.” powiedział Matthias Brändle, zawodowy kolarz z grupy IAM Cycling i mistrz Austrii. „Na tym właśnie polega różnica.”

System V3 i inne produkty Synergy zostały opracowane w taki sposób, aby ludzie w dowolnym wieku i o dowolnym stylu życia, także sportowcy, mogli osiągać wyniki na najwyższym poziomie. Synergy pragnie dzielić się tym przesłaniem i tworzyć w przyszłości kolejne partnerstwa strategiczne ze światowej klasy sportowcami.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us