Uznanie dla Team Members w Europie – wrzesień 2014

sobota, października 11, 2014


Poniżej wymienione są nazwiska wszystkich w Europie, którzy zaawansowali we wrześniu. Gratulacje dla naszych pracowitych Team Members, którzy w dalszym ciągu poświęcają czas i ogromny wysiłek na działalność w Synergy.

Awans w randze we wrześniu


Team Manager
Jarmo ja Catriina Karppinen (Finland)
Ivan Costabile (Italy)

Team Leader
Leena Immonen (Finland)
Berit Reaver (United Kingdom)
Rosa di Lauro (Italy)
Giovanni Mazza (Italy)
David Samuel and Mercy Davies (Ireland)

Gold
Minttu Riiali (Finland)
Berit Reaver (United Kingdom)
Rosa di Lauro (Italy)
Giovanni Mazza (Italy)

Silver
Oeystein Heldal (Norway)
Lise Ruud (Norway)
Mia Blanc (Finland)
Leena Koskinen-tervo (Finland)
Jutta  Rolleke (Spain)
Robert Solstad  (Norway)
Pietro Diano (Italy)
Gillian Mcdonald (United Kingdom)
Berit Reaver (United Kingdom)
Mary-janne Nystol (Norway)
Rosa Di Lauro (Italy)
Giovanni Mazza (Italy)
Akipu And Olawale Olanrewaju (Ireland)
Annalisa Misuraca (Italy)

Bronze
Erlend Eggen Persgaard (Norway)
Mia Blanc  (Finland)
Tuija Liikkanen (Finland)
Sonja Piironen (Finland)
Alun Cottam (United Kingdom)
Elisa Hilden (Finland)
Gina Marie Bjørnerud (Norway)
Padraig Herlihy (Ireland)
Rune Granberg (Norway)
Mary-janne Nystol (Norway)
Jari Heinonen (Finland)
Rosa Di Lauro (Italy)
Anna Maria Bruno (Italy)
Virva Hämäläinen (Finland)
Eeva-maija Nuorala (Finland)
Giuseppina Renna (Italy)
Alex Ogunu (Ireland)
Grace Ijomanta (Ireland)
Lillehammer Osteopati As (Norway)
Mateusz Urbaniak (Poland)
Liz James (United Kingdom)
Akipu And Olawale Olanrewaju (Ireland)
Taiwo Johnson Fakoyede (Ireland)
Annalisa Misuraca (Italy)

Star
Erlend Eggen Persgaard (Norway)
Bernadette Pieber (Austria)
Kalevi Riikonen (Finland)
Gina Marie Bjørnerud (Norway)
Padraig Herlihy (Ireland)
Maria Encarnacion Riesco Lopez (Spain)
Stein Mahle (Norway)
Anette E Røsnes (Norway)
Hartmut Bleher (Germany)
Martinus Stenberg (Norway)
Heidi Aho (Finland)
Petra Nentwig (Germany)
Kiari Oy (Finland)
Marjut Estlin (Sweden)
Meeri Ja Osmo Perätalo (Finland)
Kari Helena Skogseid (Norway)
Kristín Rögnvaldsdóttir (Iceland)
Kristin Gudmundsdottir (Iceland)
Mika Ja Leila Impiö (Finland)
Milla Hirvonen (Finland)
Jenny Skorstad (Norway)
Rosario Cozzo (Italy)
Concetta Lo Piccolo (Italy)
Natalino Barletta (Italy)
Mirka Sedmak (Slovenia)
Markus Numair (Germany)
Johanna Liukko (Finland)
Kristof Amon (Slovenia)
Jerzy Chwalik (Germany)
Grace Ijomanta (Ireland)
Tuula Lepistö (Finland)
Filippo Colonnella (Italy)
Liz James (United Kingdom)
Birthe Hjertholm (Norway)
Amanda Ojasti (Finland)
Hanne Lise Johnsen (Norway)
Luca Orlando (Italy)
Leon Cassin (Ireland)
Daniele Costabile (Italy)
Luca Mazza (Italy)
Raimo Koivisto (Finland)
Daniel Amankwaa (Ireland)
Jane Areghan (Ireland)
Petra Strondl (Austria)
Lidia Kucio (Poland)
Lahja Kämäräinen (Finland)
Gina Havecker (Spain)
Elżbieta Prucnel (Poland)
Isaac Arthur (Germany)
Valthor Olason (Iceland)
Victor Ajayi (Ireland)
Caroline Keating (Ireland)
Ines Bellini (Italy)
Antonio Paragliola (Italy)
Annalisa Misuraca (Italy)
Luis Daniel Alcantara Velarde (Italy)
Christine Estermann (Austria)        


Najlepiej rekrutujący we wrześniu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych miejsc w systemie

Top 20
Reidun Lydersen Dalheim (Norway) - 12
Annalisa Misuraca (Italy) - 10
Roman Tanzler (Austria) - 8
Kari Mattila (Finland) - 8
David Samuel and Mercy Davies (Ireland) - 7
Marlene Weindl (Austria) - 6
Helena Hemming (Finland) - 6
Catarina Forsström (Finland) - 6
Mary-Janne Nystol (Norway) - 6
Jona Ragnheiđardóttir (Iceland) - 5
Minna Rimpiläinen (Finland) - 5
Chinyere Okike (Ireland) - 5
Katrin Kjartansdottir (Iceland) - 5
Jane Areghan (Ireland) - 5
Tuula Lepistö (Finland) - 5
Valthor Olason (Iceland) - 5

Najlepsi w budowaniu struktur we wrześniu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych awansów w randze

Top 20
Giuseppe Lucio (Italy) - 5
Claudio Luongo (Italy) - 4
Giovanni Mazza (Italy) - 4
Roberta di Lorenzo (Italy) - 3
Jimoh Amedu (Ireland) - 3
Aila ja Hannu Kämäräinen (Finland) - 3
Anne Eggen (Norway) - 2
Nicola Hok (United Kingdom) - 2
Mateusz Urbaniak (Poland) - 2
David Samuel and Mercy Davies (Ireland) - 2
Santoia Oy (Finland) - 2
Ivan Costabile (Italy) - 2
Dragica Likar (Slovenia) - 2
Berit Reaver (United Kingdom) - 2
Ivar Bjoernerud (Norway) - 2
Tim J. O'Driscoll (Ireland) - 2
Alex Ogunu (Ireland) - 2


Legacy Retreat 
Kwalifikowani alumni
Hakan Cetin - 58
Eric & Kati Gammals - 38
Franz Friess & Ana Vajda-Friess - 11

Kwalifikowani po raz pierwszy
Pernille Rustad - 14
Giuseppe Lucio - 13
Knut Inge Busk - 11
Robert Suppan - 10

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.