Miriam Kim, Wiceprezes – Dyrektor Generalny Koreiczwartek, listopada 13, 2014

Synergy WorldWide ma przyjemność ogłosić powołanie Miriam Kim na stanowisko Wiceprezesa Synergy WorldWide. 

Miriam będzie kontynuować swą pracę jako Dyrektor Generalny Korei, dołączy jednak do Zespołu Wykonawczego, aby pomóc w kierowaniu tą rozwijającą się firmą.

Od 2009 r. Miriam Kim stanowi bezcenny element Synergy WorldWide. Jej talenty w zakresie przywództwa i organizacji okazały się kluczowe dla osiągnięcia sukcesu na rynku koreańskim, zaś jej umiejętność opracowywania i wcielania w życie skutecznych strategii biznesowych sprawiają, że przyszłość dystrybutorów w Korei i na innych rynkach wydaje się jeszcze jaśniejsza.

W swej niezwykłej, ponad 30-letniej karierze, związanej z zarządzaniem, marketingiem i administracją, Miriam wypracowała sobie doskonałą reputację w oparciu o najlepsze zasady biznesu. Jest uosobieniem życzliwości, uczciwości i etyki pracy. Cenili to sobie jej pracownicy i wspólnicy w ciągu całej jej kariery zawodowej, a dziś doceniają również wszyscy, którzy współpracują z Miriam w Synergy.

Miriam uzyskała zarówno tytuł licencjata, jak też magistra na Uniwersytecie Konkuk w Seulu. Płynnie mówi po angielsku, pasjonuje się literaturą i służbą wobec innych ludzi. Szczególnym zobowiązaniem jest dla niej rozwój Synergy WorldWide oraz misja firmy, aby pomóc ludziom zostawić po sobie ślad.

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.