Uznanie dla Team Members w Europie – październik 2014

wtorek, listopada 11, 2014


Poniżej wymienione są nazwiska wszystkich w Europie, którzy zaawansowali w październiku. Gratulacje dla naszych pracowitych Team Members, którzy w dalszym ciągu poświęcają czas i ogromny wysiłek na działalność w Synergy.

Awans w randze w październiku


Diamond Executive
Hakan Cetin (Austria)

Pearl Executive
Susanne Kupske (Germany)
Elfriede Tappauf (Austria)

Team Director
Joanna i Marek Amrosz (Poland)
Team EBALI (Slovenia)
Kjetil Dreyer (Norway)

Team Manager
Sandra Knollmayr (Austria)
Anne Mette Hatling (Norway)
Daniel & Barbara Krawcewicz (Germany)
Magdalena Gingl (Austria)
Tormod Weberg (Norway)
Timo Kannasto & Armi Jaakkola (Finland)
Mariano del Castillo Morales (Spain)
Nada Strovs (Austria)
Marija Pilej (Slovenia)
Anna Margret Bjarnadottir (Iceland)
Antonino Paruta (Italy)

Team Leader
Ian Smith (United Kingdom)
Wilhelm Heindl (Austria)
Oeystein Heldal (Norway)
Per Kristian Smaage Syvertsen (Norway)
Christoph Suppan (Austria)
Magdalena Gingl (Austria)
Kenneth Mossmann (Norway)
Nicola Hok (United Kingdom)
Sally Macleod (United Kingdom)
Michaela Barke (Germany)
Katja Ja Joonas Aho (Finland)
Cristina Cabanero y Luis Quesada (Spain)
Tatjana Mrvos (Slovenia)
Helena Hemming (Finland)
Michael Maleck (Germany)
Yak Freelance Photo & Consulting (Sweden)
Stanko Boros (Austria)
Samo Kraker S.p. (Slovenia)
Mojca Klobucar (Slovenia)
Catarina Anne Karlsen (Norway)
Pietro Diano (Italy)
Minna Rimpiläinen (Finland)
Eeva Ja Ilkka Honkonen  (Finland)
Jóna Gunnarsdóttir (Iceland)
Margreta Orkan (Norway)
Antonino Paruta (Italy)
Luisa Gebbia (Italy)
Franco Del Ciondolo (Italy)
Rósa & Emil Viggósdóttir/magnússon (Iceland)
Manfred Kelbic (Austria)

Gold
Wilhelm Heindl (Austria)
Oeystein Heldal (Norway)
Per Kristian Smaage Syvertsen (Norway)
Christoph Suppan (Austria)
Magdalena Gingl (Austria)
Dumisani Gumpo (United Kingdom)
Andreja Gnidovec (Austria)
Tatjana Mrvos (Slovenia)
Dr Jolanta  Nalewaj-Nowak (Poland)
Klaus Unterhuber (Austria)
Anne Mörck (Sweden)
Michael Maleck (Germany)
Stanko Boros (Austria)
Samo Kraker S.p. (Slovenia)
Mojca Klobucar (Slovenia)
Catarina Anne Karlsen (Norway)
Anne And Ben Boyle (Ireland)
Pietro Diano (Italy)
Spangenberg Gbr (Germany)
Roman  Rebeczko (Poland)
Eeva Ja Ilkka Honkonen (Finland)
Margreta Orkan (Norway)
Andrew And Gudbjorg Fortune (Iceland)
Antonino Paruta (Italy)
Luisa Gebbia (Italy)
Franco Del Ciondolo (Italy)
Aila Ja Hannu Kämäräinen (Finland)
Mirka Sedmak (Slovenia)
Rósa & Emil Viggósdóttir/magnússon (Iceland)
Manfred Kelbic (Austria)

Silver
Wilhelm Heindl (Austria)
Besser Leben (Germany)
Mieczysław (Norway)
Mikael Palm (Sweden)
Christoph Suppan (Austria)
Magdalena Gingl (Austria)
Jardar Husum  (Norway)
Maurice Abeling (Germany)
Sahepax (Finland)
Steven J. Innes (United Kingdom)
Andreja Gnidovec (Austria)
Klaus Unterhuber (Austria)
Arja Koivukangas (Finland)
Team Wolfsburg (Germany)
Marcel Haggeney (Germany)
Stanko Boros (Austria)
Ahmed Lebbar (Germany)
Janne Rørvik (Norway)
Mojca Klobucar (Slovenia)
Catarina Anne Karlsen (Norway)
Grażyna Sady (Poland)
Roman  Rebeczko (Poland)
Reinhard  Schuh (Germany)
Luca Lovrecic (Slovenia)
Riitta Liukko (Finland)
Emily Lane (Ireland)
Harm-aike Hollmann (Germany)
Nelly Krangnes (Norway)
Robert Wagner (Austria)
Antonino Paruta (Italy)
Luisa Gebbia (Italy)
Rosa La Rocca (Italy)
Maria Koro Martin Vaquero (Spain)
Franco Del Ciondolo (Italy)
Anna Maria Bruno (Italy)
Giada Metz & Elisa Orru' (Italy)
Mirka Sedmak (Slovenia)
Eija H Ja Veli P Hänninen (Finland)
Lillehammer Osteopati As (Norway)
Stein Nordhagen (Norway)
Andrea Muerner (Austria)
Sigridur Matthíasdottir (Iceland)
Manfred Kelbic (Austria)
Raffaele Schiano (Italy)

Bronze
Wilhelm Heindl (Austria)
Oliver Staudenmann (Norway)
Besser Leben (Germany)
Christoph Suppan (Austria)
Brigitte Mayerhofer (Austria)
Freeman And Sitheni Dabengwa (United Kingdom)
Steven J. Innes (United Kingdom)
Matthias Kunz (United Kingdom)
Sini Pennanen (Finland)
Dieter Hinske (Germany)
Auli  Keski-saari (Finland)
Anna Ray Richardson (United Kingdom)
Manuela Schade (Germany)
Trude Dehlin (Norway)
Sylwia Krupa (Poland)
Hanif Khan (United Kingdom)
Wolfgang Frerich (Germany)                      
Veera  Ruuska (Finland)
Ninni Och Hugo Fridèn (Sweden)
Janne Rørvik (Norway)
Hartmut Bleher (Germany)
Rozana Presern (Slovenia)
Majvor Engelholm (Finland)
Krissy Hill (United Kingdom)
Mira i Paula Grużewskie (Poland)
Ewa Gątarska (Poland)
Reinhard Schuh (Germany)
Kristina Kenda (Slovenia)
Kåre Prestsveen (Norway)
Pentti Hirvonen (Finland)
Vappu Ketola (Finland)
3d Grafos D.o.o. (Slovenia)
Ing. Gerald Winkler (Austria)
Petra Nentwig (Germany)
Irena Rakusa (Slovenia)
Jóna Ragnheiðardóttir (Iceland)
Harm-aike Hollmann (Germany)
Suzanne Collins (Ireland)
Heinrich Schomacher (Germany)
Seppo Pulkkinen (Finland)
Reijo Ja Harriet Hienovirta (Finland)
Antonino Paruta (Italy)
Silvio Lucio (Italy)
Luisa Gebbia (Italy)
Rosa La Rocca (Italy)
Franco Del Ciondolo (Italy)
Yakup Tuerk (Germany)
Nevenka Mrvos (Slovenia)
Kristin Gudmundsdottir (Iceland)
Marlena Cieślarek (Poland)
Willibald Nott (Austria)
Annalisa Quadrelli (Italy)
Wolfgang Plohberger (Austria)
Antonio Costantino (Italy)
Pablo Luciano Cutrona (Italy)
Doreen Hohm (Germany)
Prudence Gardener (United Kingdom)
Daniele Materazzi (Italy)
Angela Butt (United Kingdom)
Alma Marinc (Slovenia)
Mirka Sedmak (Slovenia)
Maurizio Paruta (Italy)
Beata i Krzysztof Sobota (Poland)
Kathrin Baldauf (Spain)
Bayram Goekhan Sedir (Germany)
Joanna Tomala (Poland)
Katarzyna Zacharewicz (Poland)
Marjorie Quirke (Ireland)
Stein Nordhagen (Norway)
Maria Klintenheim (Sweden)
Daniel Pedron (Italy)
Haraldur Gislason (Iceland)
Jakob Bodvarsson (Iceland)
Elisabeth Muellner (Austria)
Elisa Crollari (Italy)
Kari Mattila (Finland)
Stephen Woods (Ireland)
Beate Angell (Norway)
Ina Heldal (Norway)
Manfred Kelbic (Austria)
Silvia Zanchi (Italy)
Claudia Gherghe (Austria)
Maria Gleissner (Austria)
Raffaele Schiano (Italy)
Mara Schiano (Italy)
Gerald Krampl (Austria)
Vesa Linna (Finland)
Jasko Bejtic (Austria)
Angela Bagnato (Italy)
Milan Arhar (Slovenia)

Star
Cigdem Guemues Cetin (Spain)
Wilhelm Heindl (Austria)
Oliver Staudenmann (Norway)
Besser Leben (Germany)
Luziane Strobel (Germany)
Soelve Haugen (Norway)
Ken Robin Haugsrud (Norway)
Dino Martinovic (Austria)
Steven J. Innes (United Kingdom)
Helena Perä (Finland)
Tanja Asposalo (Finland)
Matti Mustajärvi (Finland)
Sini Pennanen (Finland)
Marjatta Tonteri (Finland)
Leif Johansen (Denmark)
Klaudia Dynowska (Poland)
Manuela Schade (Germany)
Matt Murphy (Ireland)
Marija Pancur Desnica (Slovenia)
Odd Uno Sigvartsen (Norway)
Mats Svanborg (Sweden)
Sönke Nottelmann (Germany)
Heidi Espeland (Norway)
Ervin Smisl (Slovenia)
West Coast Information Network Oy (Finland)
Martina Helkenberg (Germany)
Suleiman Sidiq (Germany)
Janne Rørvik (Norway)
Sieglinde Unger (Austria)
Majvor Engelholm (Finland)
Joachim Timmreck (Germany)
Daniel Heinemann (Germany)
Marjan Presern (Slovenia)
Natalia Mirocha-Kubień (Poland)
Paul Richardson (United Kingdom)
Johnny Ecko (Norway)
Ian Kennedy-compston (United Kingdom)
Birgit Meyer (Germany)
Kåre Prestsveen (Norway)
Marian Rontzkowski (Germany)
Kirsi Juola (Finland)
Lars Thurn (Germany)
Gerrit Schuh (Germany)
Marion Andress-menster (Germany)
Tarmo Pelkonen (Finland)
Birgit Koslowski (Germany)
Hanna Ja Pertti Hautaniemi (Finland)
Sami Kuntola (Finland)
Veera Ja Reijo Jussila (Finland)
Marianne & Kjell Nygårds (Finland)
Alexander Winkler (Austria)
Silja Junkkari (Finland)
Tmi Kauneushoitola Jatta / Yli-hakala Päivi (Finland)
Rozanna Żyrek (Poland)
Maimona Darbo (Norway)
Birgit Peckmann-peters (Germany)
Ralf Koslowski (Germany)
Johannes Freidl (Austria)
Primoz Krapez (Slovenia)
Guenter Ehnert (Germany)
Silvio Lucio (Italy)
Terry Thompson (United Kingdom)
Luisa Gebbia (Italy)
Eino Viitala (Finland)
Antti Ketola (Finland)
Franco Del Ciondolo (Italy)
Yakup Tuerk (Germany)
Selman Gezici (Germany)
Nevenka Mrvos (Slovenia)
Kielo Nieminen (Finland)
Hilla Liukko (Finland)
Helena Tomšič (Slovenia)
Willibald Nott (Austria)
Wolfgang Plohberger (Austria)
Heli Hintsala (Finland)
Anniina Koivu-mouloudj (Finland)
Antonio Costantino (Italy)
Carlota Moliner Arturo Mengotti (Spain)
Zaira Vidal Martin (Spain)
Pablo Luciano Cutrona (Italy)
Doreen Hohm (Germany)
Paulina Górska (Poland)
Iza Kwiecień-Bolenbach (Poland)
Sigurlína Hilmarsdóttir (Iceland)
Rakel Guðmundsdóttir (Iceland)
Roberta Di Lorenzo (Italy)
Bara Sigurgeirsdottir (Iceland)
Edyta Kozlowska (Poland)
Jorge  Ferrara Maches (Spain)
Anna Rantala (Finland)
Angela Butt (United Kingdom)
Alma Marinc (Slovenia)
Turid Mellemsæther (Norway)
Anna Jonsdottir (Iceland)
Andrei Cristian Costin (Italy)
Alexander Paul (Germany)
Breda Bilic (Slovenia)
Lappeenrannan Terveys - Ja Koulutuspalvelut Erja Värtö (Finland)
Sissel Stormo (Norway)
Beate Glaue-schmitz (Germany)
Moya Woods (United Kingdom)
Trias Vita - Herbert Koplin (Germany)
Maurizio Paruta (Italy)
Ewa Pundowska (Poland)
Sarah & Denis Boyle (Ireland)
Bayram Goekhan Sedir (Germany)
Monika Moczulska (Poland)
Leszek Barczyński (Poland)
Ali Sungue  (Germany)
Sezgin Uraz (Germany)
Riitta Huttunen (Finland)
Claudia Consiglia Lucia Illiano (Italy)
Nada Balantic S.p. (Slovenia)
Antonino Foggia (Italy)
Igor Hilz (Germany)
Olusebi Kayode (Ireland)
Marjorie Quirke (Ireland)
Cecilie Nordhagen (Norway)
Maria Klintenheim (Sweden)
Vioris Novaga (Italy)
Maren Jakobsdóttir (Iceland)
Agnieszka Hercke (Poland)
Daniel Pedron (Italy)
Manuela Zieserl-schmidt (Austria)
Halldora Bergmann (Iceland)
Egill Hallgrimsson (Iceland)
Margrét Guðmundsdóttir (Iceland)
Sólveig Jónsdóttir (Iceland)
Paul Riat (United Kingdom)
Carmela Mazza (Italy)
Sabina Boben (Slovenia)
Hildur Sigurðardóttir (Iceland)
Łukasz Rebeczko (Poland)
Inga Steinþórsdóttir (Iceland)
Hólmfríður Egilson (Iceland)
Martina Lovrecic (Slovenia)
Haraldur Gislason (Iceland)
Jakob Bodvarsson (Iceland)
Sesselja Gísladóttir (Iceland)
Drago Brhan (Slovenia)
Johanna Oddsdottir (Iceland)
Margret Thorisdottir (Iceland)
Maria Przybylok (Poland)
Anna Adalsteinsdottir (Iceland)
Daria Barone (Italy)
Hronn Baldursdottir (Iceland)
Adone Patrocchi (Italy)
Sarbjit Singh (United Kingdom)
Heidar Steinsson (Iceland)
Florian Janta Jennifer Schmidt (Germany)
Winsome Robinson (United Kingdom)
Grażyna Chmielewska (Poland)
Martina Lipp (Austria)
Eyjolfur Steinsson (Iceland)
Harald Merkesvik (Norway)
Ingibjörg Þórðardóttir (Iceland)
Tobias Grohe (Germany)
Eva Nilsson (Sweden)
Gabriele Luegger (Germany)
Karl Maria (Austria)
Sylgja Dögg Sigurjónsdóttir (Iceland)
Edda Hersir Sigurjónsdóttir (Iceland)
Margrét Lilliendahl (Iceland)
Ragnar Ragnarsson (Iceland)
Øystein Storlien (Norway)
Henning Pedersen (Norway)
Hermann Riffel (Austria)
Berglind Árnadóttir (Iceland)
Stephen Woods (Ireland)
Beate Angell (Norway)
Georg Baumhakl (Austria)
Magdalena Cichocka-Opszalska (Poland)
Eduard Nemec (Austria)
Þorsteinn Kristjánsson (Iceland)
Jerry Lynam (Ireland)
Sigurlaug Ragnarsdóttir (Iceland)
Örn Jónsso (Iceland)
Pentti Ja Sisko Järvinen (Finland)
Alessandro Fortin (Italy)
Kristrún Jónsdóttir (Iceland)
Elin Arnorsdottir (Iceland)
Anna Jensen (Iceland)
Irene Gjelseth (Norway)
Sabine Swanson (Germany)
Edi Jus (Slovenia)
Simeon Taylor (Ireland)
Tomaz Centa (Slovenia)
Bergljót Borg (Iceland)
Sunna Borg (Iceland)
Elke Stollmayer (Austria)
Petra Mengelt (Finland)
Luciano Lorenzon (Italy)
Margrét Rafnsdóttir (Iceland)
Topp Form Trine Herjuaune (Norway)
Marius Persgaard (Norway)
Ina Heldal (Norway)
Eveline Asherov (Austria)
Maria Jose Hoyos Ragel (Spain)
Manfred Kelbic (Austria)
Silvia Zanchi (Italy)
Simone Del Ciondolo (Italy)
Federica Del Ciondolo (Italy)
Jørgen Øygarden (Norway)
Claudia Gherghe (Austria)
Rita Andersen (Norway)
Maria Gleissner (Austria)
Raffaele Schiano (Italy)
Mara Schiano (Italy)
Rosa Berschlinghofer (Austria)
Gerald Krampl  (Austria)
Veronica Jagedal (Norway)
Melissa Kelbic (Austria)
Mario Esposito (Italy)
Vesa Linna (Finland)
Theresia Eberhart (Austria)
Giovanni Barone (Italy)
Sonia Serra (Italy)
Jasko Bejtic (Austria)
Angela Bagnato (Italy)
Irena Mehldau (Germany)
Corrado D'ambrosio (Italy)
Milan Arhar (Slovenia)
Vrhovec Polonca (Slovenia)
Evert Samuelsson (Sweden)
Romana Kruhar Puc (Slovenia)
Alan Butt (United Kingdom)
Marthe Hjertholm (Norway)
Giuseppe Barone (Italy)
Ivonne Gatteo (Italy)
Veronica Agostinelli (Italy)        


Najlepiej rekrutujący w październiku
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych miejsc w systemie

Top 30
Antonio Paruta (Italy) –  26
Maria Klintenheim (Sweden) –  15
Helena Hemming (Finland) –  14
Cristina Cabañero y Luis Quesada (Spain) –  13
Raffaele Schiano (Italy) – 13
Franco del Ciondolo (Italy) – 12
Michele Guardascione (Italy) – 11
Sally MacLeod (United Kingdom) – 11
Manfred Kelbic (Austria) – 10
Dieter Nagl (Austria) – 10
Steven J. Innes (United Kingdom) – 9
Giuseppe Lucio (Italy) – 9
Rafael Lopez Torrecilla (Spain) – 8
Alexander Michael (Austria) – 7
Team EBALI (Slovenia) – 7
Lena LJungdahl (Sweden) – 7
Vesa Linna (Finland) – 6
Kari Mattila (Finland) – 6
Pentti ja Sisko Järivinen (Finland) – 6
Wilhelm Heindl (Austria) – 6
Nicola Hok (United Kingdom) – 6
Marian Goss (United Kingdom) – 6
Jóna Ragnheiđardóttir (Iceland) – 6
Robert Suppan (Austria) – 6
Beata i Krzysztof Sobota (Poland) – 6
Aldona i Michał Mosiejko (Poland) – 6
Nada Strovs (Austria) – 6
Raimondo Barone (Italy) – 6
Liz James (United Kingdom) – 6
Maria Jose Hoyos Ragel (Spain) – 6
Maria Koro Martin Vaquero  (Spain) – 6
Elisa Crollari (Italy) – 6

Najlepsi w budowaniu struktur w październiku
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych awansów w randze

Top 30
Team EBALI (Slovenia) –  15
Antonino Paruta (Italy) –  12
Franz Friess & Ana Vajda-Friess (Austria) –  10
Anna Margret Bjarnadottir (Iceland) –  10
Pierre Bruns (Germany) –  10
Giuseppe Lucio (Italy) –  8
Network Power (Germany) –  8
Robert Suppan (Austria) –  7
Claudia und Michael Ziemke-Wald (Germany) –  6
Jan Ruszo (Czech Republic) –  6
Rósa & Emil Viggósdóttir/Magnússon (Iceland) –  6
Dragica Likar (Slovenia) –  6
Nada Strovs (Slovenia) –  5
Magdalena Gingl (Austria) –  5
Elfriede Tappauf (Austria) –  5
Deaf Synergy (Germany) –  5
SK Powermarketing (Germany) –  5
Rosalia Geloso (Italy) –  5
Fabio Montagna (Italy) –  5
Andrew and Gudbjorg Fortune (Iceland) –  5
Franco del Ciondolo (Italy) –  5
Michael Maleck (Germany) –  4
Oeystein Heldal (Norway) –  4
Glenn Skamsar (Norway) –  4
Claudio Luongo (Italy) –  4
Raffaele Schiano (Italy) –  4
Helmut Jelinek (Austria) –  4
Yakup Tuerk (Germany) –  4
Team 4 You (Germany) – 4


Legacy Retreat 
Kwalifikowani alumni
Kwalifikowani alumni
Hakan Cetin - 50
Eric & Kati Gammals - 38
Franz Friess & Ana Vajda-Friess - 11
Susanne Kupske - 11

Kwalifikowani po raz pierwszy
Pernille Rustad - 15
Giuseppe Lucio - 15
Knut Inge Busk - 12
Robert Suppan - 12
Sirpa Heikkinen Ääniaallotar  - 10
Kristiina Laihi - 10

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.