Synergy ponownie uznana za „Najzdrowszą Firmę"!

poniedziałek, grudnia 08, 2014


Po raz siódmy z rzędu Synergy WorldWide/Nature’s Sunshine została uznana przez Interactive Health za jedną z „najzdrowszych firm w Ameryce." 

International Health (IHS) każdego roku poddaje ocenie ponad 1400 firm, zaś w 2013 r. w całym kraju jedynie 68 z nich zdołało uzyskać to wyróżnienie. A jeśli to nie robi na Was wrażenia, wiedzcie, że NSP/Synergy jest jedną z zaledwie trzech firm w Ameryce, które otrzymały to wyróżnienie po raz siódmy z rzędu!

„Jesteśmy dumni, że ponownie przyznajemy Nature’s Sunshine i Synery nagrodę dla Najzdrowszych Firm w Ameryce”, powiedział Joseph O’Brien, prezes i dyrektor zarządzający Interactive Health. „Organizacje te stworzyły kulturę zdrowia, która wykracza poza wspieranie pracowników w stanie ryzyka w odzyskiwaniu zdrowia. Znalazły one kreatywne sposoby, aby osiąganie dobrej formy indywidualnie i w ramach firmy stało się przyjemne,” ocenił.

Misją Synergy WorldWide jest zmieniać życie ludzi na całym świecie dostarczając najbardziej innowacyjnych i najwyższej jakości rozwiązań w zakresie zdrowia. Częścią tej misji jest zachęcanie pracowników do prowadzenia zdrowszego stylu życia. Nasza „kultura zdrowia” obejmuje szerokie spektrum programów realizowanych w ciągu całego roku. Niektóre z nich to:

12-tygodniowe Wyzwanie Fitness
coroczny bieg/marsz 5K Fun Run/Walk
program spacerowy "Walktober" (Spacerowy październik)
refundacja siłowni
coroczny targ zdrowia
darmowe produkty firmy i wiele więcej

Pracownicy wybierają program i formy aktywności wedle własnego uznania i są za to wynagradzani.

A poza tym ten program działa! Znaczna liczba pracowników Nature’s Sunshine i Synergy odnotowała poprawę w kluczowych obszarach, w tym obniżenie ciśnienia krwi, niższy poziom cholesterolu LDL i trójglicerydów oraz wyższy poziom glukozy we krwi.

Dyrektor zarządzający NSP, Greg Probert, wyraził zadowolenie. „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że należymy do najzdrowszych  firm w Ameryce,” powiedział. „To wyróżnienie potwierdza nasze ciągłe i wytrwałe dążenie do zdrowia. Nasi pracownicy biorą odpowiedzialność za swoje zdrowie. Pracują nad zachowaniem doskonałego zdrowia korzystając z programu wellness oraz innych narzędzi i przywilejów. Jesteśmy niezwykle dumni, że ponownie zakwalifikowaliśmy się do otrzymania tej nagrody.”

Christine Frazier, menadżer ds. przywilejów ubezpieczeniowych i wellness w NSP, twierdzi: „Nature’s Sunshine/Synergy WorldWide należy do naprawdę elitarnego grona, które zdołało uzyskać ten status. Jako zespół razem stajemy się zdrowsi i pomagamy ludziom, aby z czasem również tacy się stawali. A poza tym zdrowi pracownicy mogą sprawić, że firma będzie silniejsza i bardziej produktywna. Nie poprzestajemy na gadaniu dla gadania, ale wykonujemy konkretny ruch, aby się rozruszać.”

Synergy WorldWide


Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.