KICK OFF 2015, Warszawa 17-18 stycznia 2015

Odliczamy ostatnie dni do wydarzenia Synergy rozpoczynającego rok 2015 – KICK OFF.

Nasze spotkanie odbędzie się w dniach 17-18 stycznia 2015 w nowoczesnym centrum hotelowo konferencyjnym Sound Garden www.soundgardenhotel.pl przy ul. Żwirki i Wigury 18 w Warszawie.

Rozpoczynamy w sobotę rejestracją o godzinie 11:00. Bądź punktualnie bo rozpoczniemy od mocnego uderzenia w południe. Specjalnie dla Was wystąpią finaliści programu Mam Talent grupa TOP TOYS, a całą imprezę poprowadzi gwiazda sportu Synergy - wielokrotny medalista mistrzostw świata i europy, wicemistrz olimpijski w zapasach – Andrzej Supron. Sobotę zakończymy o godz. 20:00. W niedzielę szkolenie z naszymi gośćmi z zagranicy Presidential Executive Paulem Blad, Rudiem Pedroza oraz Bartem Woodcook rozpoczniemy o godz. 10:00. Część produktową poprowadzi nasz gość specjalny dr Jolanta Nalewaj-Nowak – specjalista ds psychodietetyki. Całe wydarzenie zakończymy w niedzielę o godz. 18:00.

Jeśli jeszcze nie masz biletu kliknij tutaj, aby się zarejestrować. Jeśli nie zarezerwowaliście sobie jeszcze noclegu w Warszawie skorzystajcie z propozycji hotelu SoundGarden. Mamy dla Was kod promocyjny, który należy wpisać w prawym górnym roku przy dokonywaniu rezerwacji on-line na stronie http://www.soundgardenhotel.pl/#book Kod to: SYNERGY

Stawka promocyjna na czas trwania eventu to: Pokoj Classic - 1 os - 200 PLN brutto, Pokoj Mezzo - 2 os - 250 PLN. Śniadanie wliczone w cenę. Parking na terenie hotelu w piątek od 17:00 oraz w całą sobotę i niedzielę gratis!

Nie możemy już doczekać się spotkania z Tobą. Do zobaczenia w sobotę!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us