Relacja z wydarzenia „KICK OFF 2015”, Warszawa 17-18 stycznia 2015


Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z KICK OFF 2015 do zakładki Zdjęcia.

Rok 2015 uznajemy oficjalnie za rozpoczęty!  Dystrybutorzy Synergy oraz ich goście zjechali się w sobotę z całej Polski aby uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu otwierającym nowy rok.

Po raz pierwszy do naszego kraju na spotkanie zjechało aż 3 najwyższej światowej klasy liderów  Synergy.  Mieliśmy przyjemność słuchać przemówień oraz uczestniczyć w szkoleniach prowadzonych przez liderów rangi Presidential Executive Rudiego Pedrozę i Paula Blada oraz Barta Woodcook’a – Emerald Executive.  Goście pochodzą ze Stanów Zjednoczonych ale przybyli do nas prosto z Wakacji Legacy Synergy, które w tym roku odbywały się w Dubaju.

Podczas Kick Offu było dużo energi, uśmiechu i zabawy o co zadłabł nasz prowadzący – mistrz świata w zapasach, gwiazda sportu Synergy Andrzej Supron.  Wspólnie z dyrektorem generalnym Synergy WorldWide na Polskę i Czechy Radosławem Baszyńskim otworzyli spotkanie, a później świetne tempo, płomienne wystąpienia liderów, dużo przekazanej w prosty sposób wiedzy, nowości, świętowanie – wszystko to sprawiło, że spotkanie po prostu przemknęło.

Podczas weekendu ogłoszone zostały wyniki I polskiego Wyzwania SLM smart.  Poznaliśmy zwycięzców.  Dyrektor firmy wspólnie z dr Jolantą Nalewaj-Nowak – specjalistką ds. żywienia i psychodietetyki, która wcześniej dużo mówiła o właściwej diecie, produtkach Synergy oraz odżywianiu, wręczyli nagrody.  Pierwsze miejsce zdobył Karol Miring z Wisły, który odebrał najnowszego iPhone6 firmy Apple.  Na drugim miejscu uplasował się Krzysztof Sobota i do niego grafił iPad mini, a trzecie miejsce zajęła Katarzyna Bogacka, która otrzymała zestaw produktów SLMsmart.  Gratulujemy zwycięzcom.  Wkrótce więcej informacji, wyniki i podsumowanie całego Wyzwania.

Świętowanie sukcesów i awansów naszych partnerów to najprzyjemniejsza część każdego z naszych wydarzeń.  Brawa na stojąco otrzymały wszystkie najnowsze Gwiazdy, liderzy którzy zdobyli rangi Bronze, Silver, Gold oraz ci najwyżsi w strukturach firmy.  Brawa raz jeszcze dla najnowszych Team Managerów Daniela i Barbary Krawcewicz z Hamburga oraz Team Dyrektorów – Marka i Joanny Amrosz z Warszawy.  Niech będą oni przykładem tego, że można zrealizować swoje cele i marzenia.

Gratulujemy raz jeszcze wszystkim awansów i nie możemy doczekać się już nadchodzących miesięcy i wspólnej pracy z Wami.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us