Bohaterowie Klubu SLM 10

Świętowanie sukcesu ze SLMsmart

W pierwszej odsłonie promocji Klubu SLM 10 Synergy WorldWide 24 dystrybutorów z Europy aktywowało po przynajmniej 10 osób z Zestawami Aktywacyjnymi SLMsmart. Po wprowadzeniu na rynek SLMsmart i e9, we wrześniu 2014, podjęli oni wyzwanie, aby dzielić się tymi produktami z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi wykorzystując w pełni swój potencjał biznesowy. Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych dystrybutorów, którzy zrealizowali ten wspaniały cel i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne osoby, które dołączą do Klubu SLM 10 w roku 2015. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o promocjach SLMsmart.

Troje spośród osób zakwalifikowanych do Klubu SLM 10 przedstawiło nam swoją historię, dzieląc się swą wiedzą i dając inspirację, co pomoże Ci zasponsorować więcej osób z zestawami SLMsmart.

Evelyn Barckhan
Team Leader, Niemcy

Choć Evelyn jest niezachwianie przekonana o skuteczności i łatwości stosowania systemu SLMsmart, a także aktywnie z niego korzysta, odkryła, że promocja Klubu SLM 10 znacznie ułatwia kontaktowanie się z nowymi osobami, aby przedstawić im linię produktów kontroli wagi Synergy. Zaobserwowała też ogromną zmianę w swoim własnym życiu odkąd zaczęła stosować Koktajl Zastępujący Posiłek SLMsmart.

Jej podejście jest proste. Pyta ludzi czy są zainteresowani optymalizacją wagi i kształtowaniem właściwej sylwetki. Organizowała również imprezy SLMsmart, podczas których zaproszeni mogli wypróbować Koktajlu Zastępującego Posiłek SLMsmart w różnych smakach oraz w postaci prostych przepisów. Kiedy konsumenci zadawali pytanie o koszt, zachęcała, aby przeliczyli ile kosztowałoby zastąpienie 1-2 posiłków dziennie koktajlem SLMsmart, uświadamiając im jaką kwotę w ramach wydatków przeznaczonych na żywność mogą zaoszczędzić.

Reakcje jej gości były w zdecydowanej mierze bardzo pozytywne. Byli pod wrażeniem wyników oraz sposobu, w jaki system SLMsmart można dostosować do stylu życia każdego człowieka. A ponieważ system można poddawać takim modyfikacjom, uczestnicy jej spotkań mogli opracować system odpowiadający ich indywidualnym potrzebom i ułatwić sobie realizację własnych celów.

Kiedy Evelyn rozpoczęła swą działalność w Synergy, młodsi spośród członków jej zespołu nie byli szczególnie zainteresowani kwestią zdrowia. Zauważyła jednak, że z czasem uległo to zmianie.

„Średnia wieku w moim zespole jest obecnie znacznie niższa niż wcześniej,” ocenia Evelyn.

Szczególna energia jej zespołu dała jej szansę, aby niezwykle odmienić prowadzony przez nią biznes. Sprzedaż wzrosła i Evelyn szykuje się na osiągnięcie wyższej rangi już w najbliższych miesiącach. Pragnie dalej dzielić się wyjątkową szansą biznesową Synergy z tyloma ludźmi, z iloma tylko da radę.

Michele Guardascione
Team Director, Włochy 

Michele Guardascione nie jest człowiekiem, któremu sukces jest obcy. Uwielbia rywalizację i wielkie wyzwania, dlatego spodobała mi się promocja Klubu SLM10. Zdołał nie tylko wspomóc innych na drodze zdrowej przemiany w ich życiu, ale przedstawił im także szansę, aby poprawić ich sytuację finansową. Poprzez Klub SLM 10 zwiększył liczbę dystrybutorów w swoim downline. Skuteczność systemu SLMsmart zainspirowała go na tyle, że zechciał podzielić się swoimi osobistymi doświadczeniami.

„SLMsmart odmienił mnie zarówno fizycznie, jak i mentalnie,“ uważa Michele.

Choć jest podekscytowany szansą, jaką dał mu SLMsmart, najbardziej cieszą go zmiany, jakie zaobserwował w swoim zespole oraz niezwykle pozytywne reakcje, z jakimi się spotkał. Michele wierzy, że posiada wszelkie narzędzia potrzebne do realizacji jego kolejnego wielkiego celu - zdobycia rangi Pearl Executive.

„Sukces możesz osiągnąć jedynie wtedy, jeśli cieszysz się tym co robisz,” powiedział Michele.

Dieter Nagl
Niemcy

Po wprowadzeniu na rynek we wrześniu 2014 SLMsmart wywołał wielkie emocje. Sukces koktajlu SLMsmart pozwolił również odnosić korzyści dystrybutorowi Dietrowi Naglowi w jego własnym biznesie. Odkąd Dietr postanowił skupić swe wysiłki na systemie SLMsmart, jego celem stało się środowisko osób zainteresowane kontrolą wagi.  Od tej pory dzieli się swym osobistym sukcesem z zupełnie inną grupą demograficzną. Dietr stwierdził, że promocja Klubu SLM 10 ułatwiła mu dzielenie się koktajlem SLMsmart z innymi ludźmi.

Nowi konsumenci i dystrybutorzy aktywowani przez Dietra z zestawami SLMsmart uwielbiają jego doskonały smak i możliwość łatwego wprowadzenia w ich aktywne życie codzienne. Dietr nieustannie wspiera swych konsumentów dążących do osiągnięcia długoterminowej utraty wagi, aby wytrwali na właściwej drodze do tego celu. Ogólnie rzecz biorąc, jego doświadczenie Synergy stało się wielokrotnie bogatsze dzięki promocji Klubu SLM10 i Dietr jest dziś pewny, że przyszłość przyniesie mu sukces w biznesie.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us