Niemiecki dystrybutor buduje biznes i mięśnie w 90-dniowym Wyzwaniu

Michael Maleck patrzył ze swego siedzenia podczas Szczytu 2014 w Barcelonie na dziesięcioro pewnych siebie, zdrowo wyglądających dystrybutorów Synergy, którzy wkraczali na scenę by pochwalić się kilogramami zrzuconymi podczas uczestnictwa w 90-dniowej europejskiej grupie testującej SLMsmart. Nie mógł uwierzyć wynikom, które prezentowali: 70 osób osiągnęło wymarzoną wagę w zaledwie 90 dni!

„Siedząc tam myślałem o wszystkich dietach jakich próbowałem przez ostatnie 10 lat, a mimo to tyłem coraz bardziej aż osiągnąłem wagę 200 funtów (90 kg),” powiedział Michael, „ale widząc rezultaty osiągnięte przez grupę testującą nie miałem wątpliwości, że program kontroli wagi SLMsmart mógłby zadziałać również w moim przypadku.”

Michael podjął na początku roku 2014 zobowiązanie, że będzie prowadzić zdrowszy styl życia, który polegać miał na jedzeniu żywności bogatej w składniki odżywcze oraz regularnym uprawianiu sportu i innej aktywności fizycznej. Zaczął odnotowywać korzystne zmiany i z radością dołączył SLMsmart do swej codziennej rutyny po tym jak produkt ten został we wrześniu wprowadzony na rynek. Chciał sprawdzić, czy ten smakowity koktajl da mu siłę, której potrzebował by osiągnąć swą idealną wagę jeszcze przed końcem roku.

Zalecany program SLMsmart sugeruje, aby osoby pragnące utrzymać obecną wagę zastąpiły jeden posiłek dziennie Koktajlem Zastępującym Posiłek SLMsmart rozpuszczonym w mleku lub wodzie oraz stosowały dziennie jedną saszetkę e9 rozpuszczoną w wodzie. Ci zaś, którzy chcieliby zrzucić zbędne kilogramy powinni zastąpić Koktajlem SLMsmart oraz e9 dwa posiłki w ciągu dnia. Ponadto, wszyscy uczestnicy programu zachęcani są, aby zdrowo się odżywiać i przynajmniej przez 30 minut dziennie, 5 dni w tygodniu wykonywać ćwiczenia fizyczne.


„Zastąpiłem dwa posiłki dziennie Koktajlem Zastępującym Posiłek SLMsmart i jedną porcją e9,” powiedział Michael, „ale najlepsze było to, że ten doskonały smak można połączyć z uczuciem sytości. Te produkty dały mojemu organizmowi wszystko, czego potrzebował.”

Michaelowi nie znudził się wcale smak SLMsmart i z przyjemnością zastępuje koktajlem zwykłe posiłki. Eksperymentował ze smakami dodając do koktajli espresso, owoce, warzywa, a nawet produkty Synergy takie jak Phytolife i Mistify. Wszystkie te kombinacje bardzo mu smakowały.Ukończył własne 90-dniowe Wyzwanie SLMsmart w grudniu tracąc **14 funtów jednocześnie zyskując beztłuszczową masę mięśniową. W dalszym ciągu uprawiał sport i pilnował zdrowej diety tak jak przed rozpoczęciem programu SLMsmart.

Według Michaela, jego doświadczenie ze SLMsmart było tak pozytywne, że obecnie jest już w trakcie kolejnego 90-dniowego wyzwania, tym razem dążąc do osiągnięcia nowego celu w postaci wagi 68 kg.

Zmiana jakiej doświadczył Michael odkąd SLMsmart i e9 stały się częścią jego codziennego życia wykracza poza kwestię zdrowia fizycznego. Również jego biznes Synergy stał się zdrowszy niż kiedykolwiek. Więcej osób zainteresowało się produktami Synergy widząc wyniki Michaela i zadawało mu pytanie o tajemnicę jego sukcesu. Michael i jego żona Sandra mogli przekazać informacje na temat SLMsmart oraz e9 dziesiątkom osób pytając swych przyjaciół, znajomych i kolegów z pracy czy znają kogoś, kto szuka prostego, a jednocześnie innowacyjnego systemu kontroli wagi lub chciałby zarobić dodatkowe pieniądze. Wykorzystywali narzędzia sprzedaży Synergy oraz filmy i prezentacje lokalnej produkcji, aby informować zainteresowanych o produktach i szansie biznesowej. Cały ten ruch w biznesie doprowadził ich do osiągnięcia rangi Team Leader już w miesiąc po wprowadzeniu produktu.

„Rok 2013 był dla nas rokiem ćwiczeń, w 2014 zaczęliśmy się rozgrzewać, a w 2015 zamierzamy dokonać przełomu,” zapewnia Michael. „Będziemy bić rekordy, będziemy zmieniać życie ludzi na lepsze, powstaną nowe, młode gwiazdy i wprawimy ten biznes w prawdziwy ruch. Synergy WorldWide jest jak śpiący olbrzym, który przez ostatnie 15 lat nieustannie rósł, ale teraz się budzi i przygotowuje do działania w skali globalnej i osiągnięcia pozycji czołowego gracza w całej branży.”

**Wyniki te nie są typowe. Poziom utraty wagi zależy od programu dietetycznego oraz harmonogramu ćwiczeń. 


CONVERSATION

Instagram

Follow Us