Uznanie dla Team Members w Europie – styczeń 2015

środa, lutego 11, 2015


Poniżej wymienione są nazwiska wszystkich w Europie, którzy zaawansowali w styczniu. Gratulacje dla naszych pracowitych Team Members, którzy w dalszym ciągu poświęcają czas i ogromny wysiłek na działalność w Synergy.

Awans w randze w styczniu

Team Leader
Oliver Staudenmann (Norway)
Anne Tveiterås (Norway)
Maarit Koskell (Finland)
 Tmi Jvj-palvelut (Finland)
Marika Kankaanpää (Finland)
Janne Rørvik (Norway)
Stefan Doerfler (Austria)

Gold
Oliver Staudenmann (Norway)
Steven J. Innes (United Kingdom)
Maarit Koskell (Finland)
Stefan Doerfler (Austria)


Silver
Oliver Staudenmann (Norway)
Brigitte Mayerhofer (Ausria)
Terttu Vaaraniemi (Finland)
Seija Juntunen (Finland)
Bjorn Overby (Norway)
Mari-Louise Strandberg (Finland)
Virva Hamalainen (Finland)
Aila Riihimaa (Finland)
Liz James (United Kingdom)
Anita Holtan (Norway)
Stefan Doerfler (Austria)
Erika Huterer (Austria)
Christian Petritsch (Austria)

Bronze
Monique Huisinga (Germany)          
Maarit   Niinistö (Finland)                  
Simon Maryan (United Kingdom)                  
Ewa Krystecka (Poland)                                
Pirjo Kankaanpää (Finland)              
Joanna Mieszkowska (Poland)                                
Danuta Brzuchalska (Poland)          
Kalevi Teppola (Finland)
Marian Rontzkowski (Germany)                                
Hege  Hauge Og Oddbjørn Vullum (Norway)          
Matleena Saukko (Finland)              
Aila Riihimaa (Finland)                      
Ellen Nordhagen (Norway)    
Pekka Ja Tuulikki Oittinen (Finland)            
Kirsi Ramsay (Finland)                                  
Armi Ala-aho (Finland)                                  
Margarete Koenigshofer (Austria)                
Arnt Vegar Juliussen (Norway)        
Iina Emilia Reinikka (Finland)        
Hubert Janikowski (Poland)              
Sandra Wiese (Germany)    
Corinna Froewein (Austria)  
Steffen Solberg (Norway)      
Stefan Doerfler (Austria)                              
Erika Huterer (Austria)                                  
Mag Augustine Schlack (Austria)                  
Hildegard Zechner (Austria)                          
Pedro & Daniele Ferreira Schroeder (Germany)                                          
Hans-joachim Koenig (Germany)                              
Christian Petritsch (Austria)  

Star
Per Staudenmann (Norway)            
Marjukka Järvinen (Finland)              
Irja Mansikkamäki (Finland)                          
Milla Niinistö (Finland)                      
Christina Grant (Ireland)                              
Tomasz Smelkowski (Poland)                      
Marina  Ahlnäs (Finland)                  
Józef Brzuchalski (Poland)                          
Beata Łozowska (Poland)                            
Rune Gjerdevik (Norway)                              
Hannele Ja Esa Martonen (Finland)                        
Hege  Hauge Og Oddbjørn Vullum (Norway)                  
Viola Stańko (Poland)                      
Anna Marczyńska (Poland)                                      
Niina Immonen (Finland)                              
Elżbieta Kozłowska (Poland)                        
Krystyna Tobiasz (Poland)                            
Helvi Ylitalo (Finland)                        
Anne Kreogh (Ireland)                      
Kinga Lewandowska (Poland)                      
Jan-erik Nordkvist (Sweden)
Armi Ala-aho (Finland)                      
Diana Eggers (Germany)                  
Esko Kuntola (Finland)                      
Heljä Ervasti (Finland)          
Dawid Byrski (Poland)          
David Morenate Pina (Spain)                        
Renata Kociołek (Poland)                
Stanisław Norowicz (Poland)                        
Alfredo Valorz (Italy)
Kerstin Szimnau (Germany)                          
Petra Mazetli (Iceland)                      
Maria Staudenmann (Norway)                                  
Arnt Vegar Juliussen (Norway)                                
Kjersti Aas (Norway)                        
Marilu Carreira (Norway)                  
Russell Hick (United Kingdom)                                
Janina Stefanska (Poland)                
Hildegunde Baeumel (Austria)                      
Justyna Dubert (Poland)                  
Danuta Budzynska Kopec (Poland)                          
Tracey Withers (United Kingdom)                            
Rade Prica (Sweden)
Elin Torve Nisja (Norway)                                        
Hubert Janikowski (Poland)              
Alli Hintsala (Finland)                        
Gunnfrid Vågsbø (Norway)                                      
Jadwiga Gawryszczak (Poland)                                
Sandra Wiese (Germany)                                        
Corinna Froewein (Austria)                          
Monica Kråkmo (Norway)                            
Meeri Tuomikoski (Finland)                          
Pekka Strömberg (Finland)              
Jan Harald Thomassen (Norway)                            
Stefan Doerfler (Austria)                              
Erika Huterer (Austria)                                  
Mag Augustine Schlack (Austria)                              
Hildegard Zechner (Austria)              
Gertraude Weldi (Austria)                            
Monika Geier (Austria)                                  
Pedro & Daniele Ferreira Schroeder (Germany)                                          
Marco Ferrari (Italy)
Kelvin Henderson (United Kingdom)                        
Hans-joachim Koenig (Germany)                              
Silja Sandrød (Norway)                                
Yadexni Pupo Ochoa (Germany)                              
Britt Holtan (Norway)                        
Bernhard Froewein (Austria)                        
Juergen Zenz (Austria)                                
Sven Frohriep (Germany)                                        
Sven Grewsmühl (Germany)
Christian Petritsch (Austria)       


Najlepiej rekrutujący w styczniu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych miejsc w systemie

Top 20
Corinna Frowein ( Austria) - 12
Elin Holmen (Norway) - 12
Reidun Lydersen Dalheim (Norway) - 11
Bjørn Øverbye (Norway) - 10
Felice Gargano (Italy) - 8
Liz James (United Kingdom) - 7
Kari Mattila (Finland) - 6
Kalevi Teppola (Finland) - 6
Jens Tamlagsroenning (Norway) - 6
Giuseppina Capuano (Italy) - 5
Manfred Kelbic (Austria) - 5
Hans- Joachim Koenig (Germany) - 5
Paul & Kate Flint (United Kingdom) - 5
Mari-Louise Strandberg (Finland) - 5
Ana Vajda-Friess (Austria) - 5
Evamaria Fransiska Friede (Germany) - 5
Anne Tveiterås (Norway) - 5
Anna-Raita Hintikka (Finland) - 5
Maria Klintenheim (Sweden) - 5
Vegard Og Randi Skjørstad (Norway) - 5

Najlepsi w budowaniu struktur w styczniu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych awansów w randze

Top 20
Sabine Feitl (Austria) - 17
Robert Suppan (Austria) - 5
Marja- Leena Ja Teppo Rasi (Finland) - 4
Oliver Staudenmann (Norway) - 4
Lars Groeber (Spain) - 4
Jens Tammlagsroenning (Norway)  - 3
Martin Oestvang (Norway) - 3
Eeva Ranta (Finland) - 3
Jouni Ahlsten (Finland) - 3
Susanne U. Andreas Wilhoeft Wilhoeft Gbr (Germany) - 2
Aleksandra Sokołowska (Poland) - 2
Natalie Pfahler (Germany) - 2
Aila Riihimaa (Finland) - 2
Sławomir Śliwiński (Poland) - 2
Toini Ja Paavo Saarijärvi (Finland) - 2
Margit Haidner (Austria) - 2
Janne Rørvik (Norway) - 2
Pedro & Daniele Ferreira Schroeder (Germany) - 2
Anna-Maija Ja Hannu  Kreivi (Finland)  - 2
Elfriede Tappauf (Austria) - 2
Hans-Joachim Koenig (Germany) - 2
Ann-Katherine Nyborg (Norway) - 2

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.