Wyjazd dla Goldów – lato 2015!

W ubiegły weekend odbyło się wyjątkowe spotkanie liderów – Gold Camp.  Zjechali się z całego kraju aby uczestniczyć w profesionalnym, 3-dniowym warsztacie prowadzonym przez doświadczonego szkoleniowca z zakresu autoprezentacji i przemawiania publicznego.  Poza tym był relaks i wypoczynek.  Uczestnicy korzystali z zabiegów SPA, z jacuzzi, sauny oraz basenu.

Super czas jaki spędzili nasi liderzy zachęcić powinien wszystkich Państwa do zakwalifikowania się na następny Gold Camp, który odbędzie się w sierpniu 2015 roku.

 Jak się zakwalifikować?

Wystarczy osiągnąć rangę Gold w okresie styczeń – lipiec 2015, a wyjazd będzie dla Ciebie zarezerwawany.   Wszelkie koszty związane z pobytem na Gold Camp pokryje Synergy Worldwide.  Osoby zakwalifikowane będą jedynie musiały dotrzeć na miejsce we własnym zakresie.  

Cieszymy się z ciągłego rozwoju Synergy w Polsce dzięki czemu coraz większa liczba ludzi ma szansę odkrywać moc naszych produktów.  Do zobaczenia latem w Magellanie.

 Warunki promocji: 

Dystrybutorzy chcący zakwalifikować się na Wyjazd dla Goldów muszą być aktywni i uczestniczyć w programie automatycznej wysyłki od dnia rejestracji do zakończenia terminu kwalifikacji. Zaproszenie na Gold Camp dotyczy 1 osoby na konto dystrybutora. Wyjazd na Gold Camp jest jednorazową nagrodą za osiągnięcie rangi.CONVERSATION

Instagram

Follow Us