II Rocznica Synergy WorldWide Polska , 30-31 maja 2015


Z ogromną radością pragniemy zaprosić Państwa do uczestnictwa w II Rocznicy otwarcia Synergy WorldWide w Polsce. 

W ostatni weekend maja czekają was dwa, niesamowite i niepowtarzalne dni dedykowane specjalnie dla członków zespołu Synergy oraz ich gości.  Wydarzenie odbędzie się w dniach 30-31 maja 2015 w nowoczesnym centrum hotelowo konferencyjnym Sound Garden przy ul. Żwirki i Wigury 18 w Warszawie.

Podczas ostatniego spotkania w styczniu - Kick Off sprzedanych zostało na Rocznicowe obchody blisko 200 wejściówek.  Szykuje się wysoka frekwencja!  Czy ty również będziesz w tych dniach z nami?  Jesteśmy pełni nadziei, że tak.  Zaznaczcie więc sobie te 2 ważne dni w waszych kalendarzach, zaprosicie przyjaciół, rodzinę, partnerów biznesowych i dołączcie do nas.

Goście Specjalni

Do Polski na II Rocznicę przyjadą Kati i Eric Gammals - czołowi liderzy europejscy, którzy w ubiegłym roku osiągnęli pozycję Emerald Executive.  Kati i Eric pochodzą z Finlandii i są w Synergy WorldWide od 2011 roku.  Jak sami mówią nic nie jest w stanie powstrzymać ich sukcesu.  Dzięki nim tysiące osób zmieniło swoje życie. Są cennymi członkami europejskiej Rady Liderów, a ich klucz do sukcesu to:  nieustająca współpraca, rozwój osobisty i szkolenia dla swojego zespołu.  Czujemy się zaszczyceni z faktu, że przyjadą do Polski tak zacne osoby jak Eric i Kati. Stanowią oni bowiem doskonały przykład postawy liderskiej.  Oprócz wystąpienia w sobotę, drugiego dnia konferencji przeprowadzą oni 4 godzinne szkolenie, którego nie możecie przegapić.

Mijają Dwa Lata 

Hotel Narvil nad Zalewem Zegrzyńskim w Serocku gościł nas podczas oficjalnej ceremonii otwarcia Synergy WorldWide w Polsce 1 czerwca 2013 roku.  Rok później, rocznię świętowaliśmy w teatrze Capitol w Warszawie.  Te niecałe 2 lata dały nam czas na zbudowanie silnych fundamentów.  Nauczyliśmy się bardzo dużo:  jak rozwijać strukturę, jak wspierać zespół, jak czerpać korzyści z najlepszego planu wynagradzania w biznesie MLM – Synergy MegaMatch.  W 2014 roku nasz flagowy produkt ProArgi9+ otrzymał Nagrodę Zaufania lekarzy i farmaceutów za swój debiut rynkowy – „Złoty Otis 2014”.  Później wprowadziliśmy do Polski kolejne, nowe produkty – koktail zdrowotny SLMsmart oraz energię e9.  Kolejne lata to okres wielkich sukcesów.  Będzie to możliwe przede wszystkim dzięki wyjątkowym ludziom związanym z firmą Synergy w Polsce. Dziękujemy za wasze zaufanie i rozwój NASZEJ firmy.


Zarejestruj się!

Kliknij tutaj, aby się zarejestrować.  Zrób to do końca marca, a otrzymasz zniżkę.

SZCZEGÓŁY:

Data:               

30-31 maja 2015

Miejsce:           

SoundGarden hotel
ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa
www.soundgardenhotel.pl

Bilety:           

Przedsprzedaż — 30 Euro (ok. 125zł - tylko do 31 marca).
Cena standardowa— 35 Euro (ok. 150zł – od 1 kwietnia do 25 maja 2015)
Bilet ważny na dwa dni, a w jego cenę wliczone są 2 posiłki, parking

Jeśli nie zarezerwowaliście sobie jeszcze noclegu w Warszawie skorzystajcie z propozycji hotelu SoundGarden.  Mamy dla Was kod promocyjny, który należy wpisać w prawym górnym roku przy dokonywaniu rezerwacji on-line na stronie http://www.soundgardenhotel.pl  Kod to: SYNERGY

Stawka promocyjna na czas trwania eventu to:  Pokoj Classic - 1 os - 200 PLN brutto,  Pokoj Mezzo  - 2 os - 250 PLN.  Śniadanie wliczone w cenę.   Parking na terenie hotelu w piątek od 17:00 oraz w całą sobotę i niedzielę gratis!

Do zobaczenia na naszej Rocznicy!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us