Jak zakwalifikować się na Legacy Retreat?


Legacy Retreat 2016 czeka nas już za mniej niż 12 miesięcy, chcemy więc pomóc Ci zaplanować jak wziąć udział w tym wydarzeniu! Pierwszym ważnym krokiem w procesie kwalifikacji jest zrozumieć co dokładnie potrzebujesz zrobić.

Niezależnie od tego, czy jesteś debiutantem, czy też uczestniczyłeś już w Legacy Retreat i chciałbyś powtórzyć to doświadczenie, zasady kwalifikacji są proste. Poniżej znajdziecie wyszczególnione warunki, które trzeba spełnić, aby dołączyć do Synergy na wyspie Kona – gdzie firma pokrywa wszystkie koszty!

Kwalifikujący się po raz pierwszy

Dystrybutorzy pragnący zakwalifikować się by po raz pierwszy wziąć udział w Legacy Retreat muszą uzyskać w sumie 10 punktów Legacy. Punkty można zacząć gromadzić na poziomie Team Director; są one przenoszone z roku na rok. Kliknij tutaj, aby zapoznać się ze szczegółami kwalifikacji dla debiutantów.

Kwalifikujący się po raz drugi

Jeśli już kiedyś zakwalifikowałeś się i uczestniczyłeś raz w Legacy Retreat, możesz zakwalifikować się ponownie na Legacy Retreat 2016 na wyspie Kona spełniając jeden z poniższych warunków w okresie kwalifikacyjnym w roku 2015:

  • Utrzymać swą najwyższą rangę kierowniczą (Pearl lub wyższą) przez 3 z 12 miesięcy 
  • Awansować na kolejną, nową rangę kierowniczą (Pearl lub wyższą). 
Przykład 1: 
Zakwalifikowałeś się i wziąłeś udział w swym pierwszym Legacy Retreat w randze Team Elite. Aby zakwalifikować się na Konę, musisz osiągnąć w okresie kwalifikacyjnym w roku 2015 przynajmniej tytuł Pearl Executive.

Przykład 2:
Zakwalifikowałeś się i wziąłeś udział w swym pierwszym Legacy Retreat w randze Pearl Executive. Aby ponownie zakwalifikować się na Legacy Retreat na wyspie Kona, musisz utrzymać swój tytuł Pearl Executive przez przynajmniej 3 z 12 miesięcy lub awansować na rangę co najmniej Emerald Executive w ciągu okresu kwalifikacyjnego 2015.

Kwalifikujący się po raz trzeci lub więcej


Jeśli zakwalifikowałeś się i uczestniczyłeś w Legacy Retreat więcej niż raz, możesz zakwalifikować się ponownie na Legacy Retreat na Konie spełniając jeden z poniższych warunków:

  • Utrzymać swą najwyższą rangę kierowniczą (Pearl lub wyższą) przez 4 z 12 miesięcy
  • Awansować na kolejną, nową rangę kierowniczą (Pearl lub wyższą).

Przykład:

Zakwalifikowałeś się i wziąłeś udział w Legacy Retreat w roku 2012 w randze Team Director. W roku 2013 awansowałeś na poziom Pearl Executive, co pozwoliło Ci ponownie się zakwalifikować i uczestniczyć również w tamtym roku. W 2014 utrzymałeś swój tytuł Pearl Executive jedynie przez 2 z 12 miesięcy, czyli do kolejnej kwalifikacji zabrakło Ci dwóch miesięcy utrzymania rangi. W roku 2015 potrzebujesz więc utrzymać swój poziom Pearl Executive przez 4 z 12 miesięcy lub awansować na rangę Emerald.

Presidential Executives i wyżej

Dystrybutorzy na poziomie Presidential Executive i wyżej muszą spełnić nieco inne kryteria ponownej kwalifikacji niż te opisane dotychczas. Ponadto, mogą zakwalifikować się do uzyskania podczas Legacy Retreat pakietu VIP Elite. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełnym zakresem informacji lub skontaktuj się ze swoim dyrektorem generalnym, jeśli potrzebujesz dalszych wyjaśnień.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us