MAJÓWKA Z SYNERGY - WIOSNA Z GWIAZDAMI

Majówkę w tym roku Gwiazdy Synergy spędzą razem!  W dniach 1-3 maja 2015 roku w ośrodku Centrum Molo w Smardzewicach www.centrummolo.pl koło Tomaszowa Mazowieckiego usytuowanym w samym centrum Polski, w otulinie lasu sosnowego, nad brzegami Jeziora Sulejowskiego, odbędzie się kolejne spotkanie z Gwiazdami. Pokochaliście to miejsce więc wydarzenie to na stałe wpisujemy do kalendarza Synergy jako cykliczne spoktanie integracyjne dedykowane dla osób, które zdobyły pierwszą rangę w hierarchi firmy.

Ideą spotkania jest wspólna zabawa oraz integracja połączona ze szkoleniem, które ma na celu uczyć i pomagać stawiać dalsze kroki na ścieżce rozwoju z Synergy.  Na wydarzeniu tym poznasz ludzi związanych z firmą, którzy na codzień jak Ty dzielą się produktami i szansą Synergy z innymi.

Jak się zakwalifikować?

Zostań Gwiazdą LUB awansuj w randze w okresie styczeń – kwiecień 2015r.

Zasady rejestracji

Opłata rejestracyjna na Wiosnę z Gwiazdami dla osób zakwalifikowanych, które dokonają przelew do dnia 10 kwietnia 2015r. wynosi 100zł.  Pozostałą część dofinansowuje Synergy.  W cenie 2 noclegi w pokojach 2-3 osobowych, pełne wyżywienie, ognisko, integracja oraz warsztat szkoleniowy prowadzony przez czołowych liderów Synergy.  Uwaga!  Opłata rejestracyjna zrealizowana po 10 kwietnia ulega podwyższeniu i wynosi 150zł, chyba że jesteś osobą, która osiągnie kwalifikacje w kwietniu.  Dla dystrybutorów awansujących w kwietniu cena nie zmienia się i wynosi 100zł.

Wpłatę rejestracyjną na spotkanie dokonujemy PRZELEWEM, bezpośrednio na konto obiektu Centrum Molo w ING Bank Śląski S.A. Oddział w Łodzi, nr rachunku 87 1050 1461 1000 0090 3013 8573.  Płatność musi być dokonana przed 27.04.2015. Późniejsze przelewy nie będą przyjmowane.  Tytuł przelewu: Synergy „imię i nazwisko uczestnika oraz nr telefonu”.  Jeśli chcesz otrzymać fakturę w tytule przelewu podaj również dane do faktury.


Dodatkowo wszystkich zakwalifikowanych prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Synergy w celu potwierdzenia uczestnictwa i dobrania się w pary bądź grupy 3 osobowe najpóźniej do dnia 27.04.2015 roku.

Czeka nas niezwykłe spotkanie na którym zaplanujemy wspólną przyszłość z Synergy.  Nie może cię na nim zabraknąć.

Jeśli planujesz majówkę spędzić jedziesz sam lub jeszcze się nie zakwalifikowałeś na Wiosnę z Gwiazdami 2015 to wykorzystaj ten oraz kolejny miesiąc na awans swój oraz osób ze swojego zespołu.  Pomóż innym osiągnąć rangę Star (Gwiazda) lub awansować wyżej, a sam dzięki temu osiągniesz zaplanowany sukces.

1 maja w piątek wieczorem imprezę rozpoczynamy ogniskiem i muzyką.

Do zobaczenia!

Warunki kwalifikacji:

Dystrybutorzy chcący zakwalifikować się na Wyjazd dla Gwiazd muszą być aktywni i uczestniczyć w programie automatycznej wysyłki od dnia rejestracji do zakończenia terminu kwalifikacji.

Zaproszenie na Wiosnę z Gwiazdami dotyczy 1 osoby na konto dystrybutora.  Dopuszczalne jest zaproszenie współmałżonka (opłata za współmałżonka na Wiosnę z Gwiazdami 2015 wynosi 300zł).

CONVERSATION

Instagram

Follow Us