Wiadomość od dyrektora generalnego Synergy WorldWide Polska - marzec 2015

Drodzy Dystrybutorzy,

Mimo, że dopiero niedawno rozpoczęliśmy nowy, 2015 rok, mamy już za sobą niesamowite wydarzenie KICK OFF, które odbyło się w Warszawie i które było dla wielu naszych dystrybutorów ogromną inspiracją i motywacją do dalszego działania.  Wydarzenie to dodało energii do tego aby podwoić wysiłki z myślą o kolejnym wielkim spotkaniu – 2 Rocznicy Synergy WorldWide Polska, które odbędzie się w Warszawie w hotelu SoundGarden w dniach 30-31 maja.

Na tym spotkaniu będziecie mieli okazję świętować sukcesy waszych partnerów, odebrać gratulacje z rąk samego Prezesa firmy Synergy WorldWide, Dana Normana, który zaszczyci nas swoją obecnością, jak również zdobyć wiedzę od czołowych dystrybutorów europejskich Erica i Kati Gammals z Finlandii oraz Susanne Kupske z Niemiec. Zapiszcie sobię te daty w kalendarzu i trzymajcie rękę na pulsie, ponieważ rejestracja na to wydarzenie zostanie otwarta już niebawem, a ilość miejsc jest ograniczona!

W ubiegłym miesiącu odbył się kolejny, pełen sukcesów weekedowy Gold Camp. Była to doskonała okazja, aby czołowi liderzy polskiego rynku spotkali się, zintegrowali, pobawili i omówili swoje cele na rok 2015. Uczestnicy zobowiązali się, że każdy z nich zrobi wszystko, aby przynajmniej jedna osoba z jego zespołu wzięła udział w kolejnym Gold Campie, który odbędzie się latem tego roku.  Zadbajcie więc, abyście to byli właśnie Wy!

Wiosna to pora roku pełna emocji, ale zanim będziemy celebrować naszą nadchodzącą drugą rocznicę (30-31 maja), chcielibyśmy ogłosić kilka wcześniejszych wydarzeń, których z pewnością nie możecie przegapić:

Akademie Synergy

Już w marcu kontynuujmy organizację Akademii Synergy, których celem jest nauczanie nowych dystrybutorów jak skutecznie startować ze swoim biznesem i utrzymywać stabilne wzrosty w Synergy. Te jednodniowe szkolenia prowadzone są przez naszych największych, polskich liderów Synergy, a więc przybywajcie i uczcie się od najlepszych.

Miejskie Tournée (City Tour)

Planujemy tej wiosny dwa objazdy po Polsce, z których każde obejmie szereg miast!  Pierwszy City Tour odbędzie się w drugiej połowie marca, zaś drugie w kwietniu.  Każde z wydarzeń na trasie gościć będzie inspirujących mówców zaproszonych szczególnie na tę okazję. Nie przegapcie pełnej listy dat i miast, którą udostępnimy już niedługo.

Wiosna z Gwiazdami 

To cykliczne spotkanie integracyjno-szkoleniowe organizujemy tym razem na czas majówki w dniach 1-3 maja.  Zostań gwiazdą lub osiągnij nową rangę do końca kwietnia, a wówczas automatycznie zakwalifikujesz się do uczestnictwa w tym trzydniowym wydarzeniu, które oferuje uczestnikom wyjątkowe szkolenie biznesowe oraz stanowi niezwykłą szansę spotkania i bliższego zapoznania się z innymi dystrybutorami z całej Polski.  Liczba miejsc na Wiosnę z Gwiazdami 2015 jest ograniczona dlatego dokonaj wpłatę rejestracyjną już dziś.  Szczegóły tutaj.

Akademia Team Managerów

Niezwykłe, coroczne spotkanie w pięciogwiazdkowym kurorcie w Alpach tyrolskich w hotelu InterAlpen to wyjątkowa okazja do poznania czołówki europejskich liderów Synergy.  Akademia Team Managerów odbędzie się w tym roku w dniach 25-28 czerwca, a więc wciąż jest dosyć czasu, by się na nią zakwalifikować. Ostatnim dniem okresu kwalifikacyjnego jest 31 maja (szczegóły tutaj).  Zróbcie wszystko aby tam być.  Ja już nie mogę doczekać się spotkania z Wami na tym evencie!


Obserwując szybki wzrost, jakiego doświadczyliśmy w Synergy Polska w ubiegłym roku, jestem przekonany, że rok 2015 będzie dla nas szczególnie pomyślny. Z optymizmem czekam na kolejny rok sukcesów w Synergy i na spotkanie z Wami podczas naszych nadchodzących wydarzeń!  Do zobaczenia.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us