WIELKIE OTWARCIE: Centrum Badań Naukowych i Innowacji Hughes

27 lutego 2015 miało miejsce Wielkie Otwarcie Centrum Badań Naukowych i Innowacji Hughes należącego do Nature’s Sunshine. Centrum mieści się w siedzibie głównej Nature’s Sunshine, gdzie na powierzchni  500 m2 znajdują się obecnie laboratoria oraz pomieszczenia kliniczne i badawcze, w których prowadzone będą konsultacje i doświadczenia kliniczne.

„Centrum Badań Naukowych i Innowacji Hughes  zostało zaprojektowane, aby przysłużyć się walce z globalnymi trendami w dziedzinie zdrowia, wynikającymi ze sposobu odżywiania oraz stylu życia, poprzez naturalne produkty przywracające zdrowie poprzez swe właściwości odżywcze,” powiedział Gregory L. Probert, Prezes i Dyrektor Zarządzający (CEO) Nature’s Sunshine.  „Łącząc potencjał naszych naukowców z nowymi technologiami, będziemy w dalszym ciągu przewodzić w opracowywaniu skutecznych produktów ziołowy ch i odżywczych dla konsumentów na całym świecie badając interakcje suplementów na poziomie komórkowym.”

Centrum Hughes jest jednym z najbardziej zaawansowanych centrów badawczych w swojej kategorii i stanowi prawdziwy sygnał tego, jakim potencjałem ekonomicznym dysponują NSP i Synergy. Gubernator stanu Utah, Gary Herbert, wziął udział w tym wydarzeniu, aby dokonać oficjalnego otwarcia i wyrazić uznanie dla obu firm odnoszących niebywałe sukcesy nie tylko w stanie Utah, ale na całym świecie.

Centrum badawcze, o wartości milionów dolarów, wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt, który pozwoli naukowcom analizować interakcję między poszczególnymi układami w organizmie a suplementami odżywczymi Synergy WorldWide. Badając te zależności na poziomie molekularnym, biolodzy, chemicy i lekarze będą mogli opracowywać coraz skuteczniejsze, biologicznie aktywne preparaty.

„Centrum Badań Naukowych i Innowacji Hughes korzysta pod wieloma względami z najbardziej zaawansowanej technologii w branży,” powiedział dr Matthew Tripp, Dyrektor ds. Naukowych Nature’s Sunshine/Synergy. „Przykładowo, Flexmap3D może poddać badaniu 500 analitów, takich jak geny i białka, z jednej próbki pochodzenia ludzkiego, np. kropli krwi. Co więcej, dzięki tej maszynie, w ciągu jednej godziny jesteśmy zdolni przeanalizować 144.000 punktów danych, dzięki czemu w szybki sposób możemy dysponować analizami ilościowymi różnych biomarkerów.”

Nature’s Sunshine i Synergy WorldWide stawiają sobie za cel i obowiązek opracowywanie naturalnych, przebadanych naukowo produktów, którym konsument może w pełni zaufać.

W Synergy WorldWide niezwykle poważnie traktujemy kwestię udowadniania jakości naszych produktów. Przyszłość firmy przedstawia się niezwykle jasno i nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli dzielić się przełomowymi wynikami badań przeprowadzanych w naszym centrum. Centrum Badań Naukowych i Innowacji Hughes stanowi ten właśnie element, który stawia Synergy WorldWide i Nature’s Sunshine Products o poziom wyżej niż inne firmy.

Kliknij tutaj, aby oficjalnej informacji prasowej

CONVERSATION

Instagram

Follow Us