Zespół kierowniczy Synergy gratuluje najnowszemu Pearl Executive!
Z radością zawiadamiamy, że po raz pierwszy nasz dystrybutor osiągnął tytuł Pearl Executive we Włoszech! Odkąd w lutym 2014 dołączył do Synergy, Giuseppe Lucio kontynuuje swe błyskotliwe pasmo sukcesów. Pobił firmowy rekord Synergy osiągając w ciągu pierwszego tygodnia rangę Team Managera i od tej pory był już nie do powstrzymania.

Po wzięciu udziału w swej pierwszej Akademii Team Managerów oraz Legacy Retreat, momentum w biznesie Peppe zaczęło nabierać tempa, dzięki czemu już w lutym 2015 mógł cieszyć się tytułem Pearl Executive. Peppe osiągnął ten milowy kamień na swej drodze skupiając się całkowicie na budowaniu swego zespołu i wspieraniu jego członków, aby oni również mogli odnosić sukcesy. Jego nieprzerwany wysiłek nadał tempo całemu rynkowi włoskiemu. Włoscy dystrybutorzy, zainspirowani jego niezachwianą etyką pracy i poświęceniem, zdominowali europejskie raporty uznań. Zespół kierowniczy Synergy jest pod wrażeniem i energii Peppe. Ucieleśnia on wiele atrybutów związanych z ideą, aby „Zostawić po sobie ślad”, którą żyje rodzina Synergy.

To zaszczyt, że Peppe jest częścią naszego zespołu i mamy nadzieję, że jego historia stanowić będzie zachętę dla dystrybutorów na całym świecie, aby mierzyli wysoko i zrozumieli, że nie ma ograniczeń dla sukcesu, jaki można osiągnąć w Synergy!

Aby przeczytać więcej o historii Peppe, KLIKNIJ TUTAJ, a zapoznasz się z artykułem o jego ostatnich osiągnięciach w marcowym wydaniu eMagazynu Legacy.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us