Łącząc Synergy i sport by pomagać innym

Będąc nastolatką, dystrybutorka Synergy, Elin Holmen, była mistrzynią Norwegii juniorów w biegach narciarskich – sporcie wymagającym wytrzymałości i siły całego organizmu. Niezwykle aktywny styl życia, jaki Elin prowadzi w Brumunddal, nie uległ zmianie od czasu sukcesów, jakie odnosiła na stokach. Wręcz przeciwnie, niewykluczone, że Elin jest obecnie w jeszcze lepszej formie dzieląc czas między podnoszenie ciężarów, biegi, piłkę nożną, golfa, narciarstwo zjazdowe i biegowe oraz inne dyscypliny sportu.

Jako trzydziestokilkuletnia kobieta, Elin wie jak ważne jest skupienie się na utrzymaniu zdrowia całego organizmu w jak najlepszym stanie, dzięki czemu łatwiej jest jej zachować odpowiednią sylwetkę i sprawność fizyczną na trasie. Dlatego właśnie dba o „czyste jedzenie”, co oznacza, że oprócz przestrzegania planu treningowego, unika każdego typu żywności wysoko przetworzonej i sztucznie udoskonalanej.

Kiedy sponsor Elin, Vegard Paulsen, przedstawił jej Koktajl Zastępujący Posiłek SLMsmart, interesowało ją, czy białka i składniki odżywcze zawarte w produkcie pomogą jej w dążeniu do zachowania energii na siłowni oraz utrzymania poziomu wagi. Po przetestowaniu produktu nie wahała się i w listopadzie 2014 r. dołączyła do zespołu Synergy.

Dzięki pomocy swego sponsora w przygotowaniu prezentacji na temat SLMsmart i e9, Elin zaczęła opowiadać o SLMsmart innym i od tamtej pory zdołała aktywować ponad 35 osób na zestawy SLMsmart. Oznacza to, że uzyskała obie premie Klubu SLM 10.

„Moim celem w życiu jest pomagać innym ludziom realizować ich cele,” mówi Elin. „Wykorzystuję moje doświadczenie sportowe, by pomóc ludziom opracować programy ćwiczeń oraz dietę. Pomagam im dokonywać zmiany w każdym tygodniu. Mogą się do mnie zwracać kiedy tylko mają jakieś pytania. Osoby z mojej grupy, które realizują program, osiągają dobre wyniki dzięki produktom, co pokazują ich aktualne rezultaty. Robię to, ponieważ wiem, że dzięki mojemu doświadczeniu naprawdę mogę pomóc.”

Elin pomaga swej grupie najczęściej poprzez Facebooka, wyznaczając godzinne konsultacje indywidualne dla osób, które potrzebują więcej uwagi, aby zrealizować swoje cele związane z kontrolą wagi. Dla każdego tworzy realistyczny plan ćwiczeń, który odpowiada indywidualnemu stylowi życia danej osoby.

Dotychczasowe doświadczenie Elin pozwoliło jej zrozumieć, jakie kilka kroków pomogło jej odnieść sukces w dzieleniu się SLMsmart i e9:

WSPARCIE ZESPOŁU
Dowiedz się jak najwięcej o produktach i nie wahaj się polegać na swym sponsorze, aby Cię wyszkolił i odpowiedział na wszystkie Twoje pytania.

BĄDŹ SZCZERY
Buduj zaufanie z ludźmi, którzy się z Tobą wiążą i buduj swą wiarygodność dbając o Twoje własne zdrowie.

RÓB TO, CZEGO UCZYSZ
Korzystaj z produktów Synergy i przestrzegaj diety oraz planu ćwiczeń, który wpajasz innym. Dzięki temu Twój zespół będzie czuć się bezpiecznie korzystając z produktów.

BĄDŹ ODPOWIEDZIALNY
Oferuj tyle wsparcia, ile tylko możliwe. Osoby pragnące osiągnąć cel związany z kontrolą wagi potrzebują kibica, który posiada wiedzę i entuzjazm.

BĄDŹ PRODUKTEM PRODUKTU
Stań się chodzącym dowodem na to, że produkty działają.

„Jeśli sprzedajesz tylko po to, żeby sprzedać, a produkt tak naprawdę nie działa, to nie jest to dla mnie w porządku,” zaznacza Elin. „Dlatego tak ważne było dla mnie, by najpierw wypróbować SLMsmart i e9. Zauważyłam jak bardzo pomaga mi w moim treningu, byłam więc pewna, że mogę pomóc ludziom, którzy dążyli do poprawy swej kondycji fizycznej oraz pragnęli kontrolować swą wagę. Korzystam z produktów w taki sam sposób, w jaki sugeruję to innym.”

CONVERSATION

Instagram

Follow Us