Kolejny rekordowy rok dla Synergy WorldWide

Synergy to firma, która idzie naprzód!

Nieustanny wzrost i determinacja, by osiągać doskonałość sprawia, że jest to firma dynamiczna zarówno w branży suplementów zdrowia, jak i w dziedzinie marketingu sieciowego.Z dumą ogłaszamy, że w roku rozliczeniowym 2014 Synergy odniosła rekordowy wzrost! Sprzedaż w Synergy zwiększyła się znacząco – o 18,3%, zgodnie z danymi przedstawionymi w raporcie podsumowującym rok rozliczeniowy Nature’s Sunshine Products. Jest to wybitny rezultat, który zawdzięczamy liderom i dystrybutorom Synergy na całym świecie. Synergy odnotowała szczególny sukces na rynkach Japonii i Korei Południowej. To, w połączeniu z całościowym wzrostem w Europie sprawiło, że był to dla naszej firmy rok spektakularnych osiągnięć. Wielką część tych sukcesów w roku 2014 zawdzięczamy niesamowitej pracy zespołów pracujących na tych rynkach.

Dystrybutorzy Synergy to esencja życiowa firmy. Jesteśmy dumni mogąc wspólnie przeżywać ten rok z tak utalentowanymi i pracowitymi ludźmi. Każdy rok sukcesów w Synergy możliwy jest dzięki codziennej aktywności biznesowej dystrybutorów firmy działających w terenie, którzy dzielą się wizją Synergy, aby cieszyć się lepszym zdrowiem, wolnością finansową i ogólnie wyższą jakością życia.

„To dla nas zaszczyt, że reprezentuje nas tak entuzjastyczna sieć ludzi, którzy są zdeterminowani, by wprowadzić pozytywną różnicę zarówno we własne życie, jak też w życie ludzi, którzy ich otaczają,” powiedział Dan Norman, Prezes Synergy WorldWide. „Nasz wzrost w roku 2014 jest dowodem, że potencjał Synergy nie ma granic i jesteśmy przekonani, że dystrybutorzy z całego świata w dalszym ciągu będą podnosić poprzeczkę.”

Poświęcenie dystrybutorów w połączeniu z wybitnym przywództwem, wyjątkowymi wydarzeniami, wprowadzeniem nowych produktów oraz misją, aby zostawić po sobie ślad sprawiły, że rok 2014 był naprawdę pamiętnym rokiem.

„Nie ma lepszego momentu, aby dołączyć do Synergy WorldWide niż teraz,” stwierdził Wynne Roberts, CEO Synergy WorldWide. „Posiadając stabilny fundament, hojny plan kompensacyjny oraz najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe, Synergy jest firmą skazaną na rozwój. Jesteśmy firmą zbudowaną na innowacji i będziemy w dalszym ciągu wykazywać naszą zdolność do przewodzenia w branży, która daje ludziom z całego świata siłę, aby kontrolowali swe zdrowie, oraz wolność finansową. Rok 2014 był niesamowity i wiem, że 2015 okaże się kolejnym świetnym rokiem dla Synergy WorldWide.”

Gratulujemy sukcesów w roku 2014 i z niecierpliwością pragniemy przekonać się naocznie co wspólnie jesteśmy zdolni osiągnąć w roku 2015.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us