MAJÓWKA Z SYNERGY - WIOSNA Z GWIAZDAMI

Majówka już niebawem.  Nie masz jeszcze planów?  Gwiazdy oraz liderzy Synergy wspólnie bawić się będą w dniach 1-3 maja w ośrodku Centrum Molo w Smardzewicach koło Tomaszowa Mazowieckiego.  Może do nas dołączysz?  Zapraszamy!  Czeka nas wyjątkowy weekend.

Miejsce w jakim się spotkamy usytuowane jest w samym centrum Polski, w otulinie lasu sosnowego, nad brzegami Jeziora Sulejowskiego.   Świetna atmosfera, super jedzenie oraz idealna lokalizacja sprawiły, że wydarzenie to już na stałe wpisaliśmy do kalendarza Synergy jako cykliczne spoktanie integracyjne dedykowane dla osób, które zdobyły pierwszą rangę w hierarchi firmy – Gwiazda.


Jeśli się nie zakwalifikowałeś masz jeszcze czas do końca tygodnia!  Co musisz zrobić? 

- zostań Gwiazdą LUB awansuj w randze i do końca tygodnia dokonaj opłatę rejestracyjną w wysokości 100zł na poniższe konto.  

- jeśli osiągnąłeś rangę Gwiazda lub awansowałeś w 2014 roku lub wcześniej, a nie uczestniczyłeś jeszcze w spotkaniu dla Gwiazd możesz również wiąźć udział w nadchodzącej majówce Synergy.  Wystarczy, że do końca tygodnia wykonasz przelew tytułem opłaty rejestracyjnej na poniższe konto w wysokości 150zł i jedziesz. 

- jesteś Gwiazdą, byłeś już na Lecie lub Zimie z Gwiazdami, ale nie awansowałeś wyżej, a jadą na spotkanie ludzie z twojego zespołu i chciałbyś do nich dołączyć.  Dobra wiadomość:  Ty również możesz wziąć udział w tym spotkaniu.  Dokonaj tylko wpłaty (opłata rejestracyjna) w wysokości 300zł na poniższy rachunek i dołącz do teamu.  

Cena uczestnictwa zawiera:  2 noclegi w pokojach 2-3 osobowych, pełne wyżywienie, ognisko, integracja oraz warsztat szkoleniowy prowadzony przez czołowych liderów Synergy WorldWide Polska.  

Wpłatę rejestracyjną na spotkanie dokonujemy PRZELEWEM, bezpośrednio na konto obiektu Centrum Molo w ING Bank Śląski S.A. Oddział w Łodzi, nr rachunku 87 1050 1461 1000 0090 3013 8573.  Płatność musi być dokonana przed 27.04.2015. Późniejsze przelewy nie będą przyjmowane.  Tytuł przelewu: Synergy „imię i nazwisko uczestnika oraz nr telefonu”.  Jeśli chcesz otrzymać fakturę w tytule przelewu podaj również dane do faktury.  

Zasady rejestracji

Po dokonaniu wpłaty ostatnią czynność jaką musisz wykonać przed wyjazdem na majówkę to skontatkować się z Biurem Obsługi Klienta Synergy w celu potwierdzenia uczestnictwa w spotkaniu i dobrania się w pary bądź grupy 3 osobowe.  Termin potwierdzenia upływa w dniu 27.04.2015 roku.

  
Czeka nas kolejne niezwykłe spotkanie na którym zaplanujemy wspólną przyszłość z Synergy.  Nie może cię na nim zabraknąć.  

Rozpoczniemy w piątek o 18:00 od wspólnego ogniska, śpiewów i zabawy.  Tak jak każde spotkanie z Gwiazdami czeka nas świetna imprezka, integracja i szkolenia.  

Do zobaczenia na miejscu!

Warunki kwalifikacji: 

Dystrybutorzy chcący zakwalifikować się na Wyjazd dla Gwiazd muszą być aktywni i uczestniczyć w programie automatycznej wysyłki od dnia rejestracji do zakończenia terminu kwalifikacji. 

Zaproszenie na Wiosnę z Gwiazdami dotyczy 1 osoby na konto dystrybutora.  Dopuszczalne jest zaproszenie współmałżonka (opłata za współmałżonka na Wiosnę z Gwiazdami 2015 wynosi 300zł).  

CONVERSATION

Instagram

Follow Us