WYGLĄD NOWEJ STRONY INTERNETOWEJ ODZWIERCIEDLA PRZESŁANIE SYNERGY

Recepta na zdrowe, pełne sukcesów i lepiej ukierunkowane życie zaczyna się od Synergy. 

Wellness znaczy dziś znacznie więcej niż żyć dłużej. Znaczy żyć lepiej. W Synergy uwalniamy Twój prawdziwy potencjał w dziedzinie zdrowia i stylu życia, dając Ci moc, aby Twoje życie było naprawdę wyjątkowe.

Dziś mamy przyjemność przedstawić nowy image strony internetowej Synergy, który stanowi odbicie tego potężnego przesłania dzięki kluczowym elementom brandingowym, łączącym wizualnie odwiedzających stronę z misją Synergy WorldWide.

Wypróbuj już teraz nową stronę synergyworldwide.com

Oto krótki przegląd kilku najważniejszych udoskonaleń, które zauważysz.

Optymalizacja pod kątem użytkowników mobilnych

Odłóżcie laptopy, ponieważ teraz można dokonywać zakupów oraz rejestrować się w Synergy poprzez urządzenia mobilne. Czekaliśmy na to długo, ciężko pracując, aby doświadczenia użytkownika były jak najlepsze i jesteśmy wdzięczni za Twoją cierpliwość.

Kolor

Podstawowy kolor Synergy został poprawiony w kierunku nieco jaśniejszego błękitu, który widać w wielu elementach nowej grafiki. Nie oznacza to, że poprzedni, ciemniejszy błękit odchodzi w przeszłość. Będzie dalej stosowany jako dodatkowy kolor Synergy.

Ikona „S” w sześciokącie

Ikona ta nie zastępuje znanego Ci logo Synergy. Przeciwnie, „S” będzie pełnić rolę dodatkowego elementu brandingowego w połączeniu z logo Synergy.

Klocki

Deseń klocków, który widzicie na reklamach ze strony głównej jest elementem graficznym, który będzie stosowany przez Synergy w połączeniu z wizualnym znakiem towarowym. Wzór ten stanowi element nowego projektu zainspirowanego układem cząsteczkowym Synergy, przekazującym ideę łączności i nauki. Każdy klocek stanowi podstawę dla kolejnego zawierając przesłanie siły i wzrostu.

Układ cząsteczkowy

Układ cząsteczkowy Synergy stanowi od lat podstawę oznaczenia markowego firmy. Unowocześniliśmy ten wzór, aby jeszcze skuteczniej przekazywał przesłanie nauki i innowacji.


Wypróbuj już teraz nową stronę synergyworldwide.com now

CONVERSATION

Instagram

Follow Us