Zamiennik posiłku pozwalający budować mięśnie?


Wiesz już, że Koktajl Zastępujący Posiłek SLMsmart to wyśmienity shake, który pomoże Ci kontrolować wagę.* Ale czy wiedziałeś też, że jego wyjątkowa receptura sprawia, że jest on czymś więcej niż tylko pomocą w kontrolowaniu wagi? Koktajl SLMsmart można stosować także jako pomoc dla osób dążących do zbudowania masy mięśniowej, poprawienia rzeźby mięśni lub utrzymania właściwej sylwetki.

Dzieląc się tym produktem rozważ, czy nie warto przedstawić jaki jest wpływ działania SLiMa na całkowitą transformację organizmu, zamiast omawiać jedynie kwestię kontroli wagi. W połączeniu z właściwą dietą i regularnymi ćwiczeniami fizycznymi, SLMsmart może odegrać kluczową rolę w dostarczeniu Twoim mięśniom białka, tłuszczu i węglowodanów, których potrzebują.

Jak to działa:

Kiedy mięśnie pracują, następuje rozpad tkanki. Białka serwatkowe, sojowe i kazeinowe zawarte w koktajlu SLiMsmart trawione są w różnych odstępach czasu, przez co bardziej skutecznie wzmacniają tkankę mięśniową. Spożywanie posiłków (lub napojów) o wysokiej zawartości białka tuż przed położeniem się spać oraz nasycenie mięśni białkiem stanowią popularne rozwiązaniu wśród sportowców pragnących utrzymać masę mięśniową lub zwiększyć jej przyrost.

Co więcej, receptura SLiMsmart zawiera zdrowe węglowodany, które pomagają utrzymać właściwy poziom glikogenu, jednocześnie stanowiąc pełnowartościowy posiłek pod względem zawartości witamin i minerałów.**

Receptura SLiMsmart stanowi mieszankę składników dobranych na podstawie badań naukowych. Została ona opracowana przez wewnętrzny zespół Synergy ds. badań i rozwoju złożony z naukowców z tytułem doktora. Każdy ze składników koktajlu SLMsmart został zastosowany ze ściśle określonych przyczyn.

A więc niezależnie od tego, czy Twoim celem jest osiągnięcie zdrowej wagi, czy też zwiększenie spożycia białka, aby wzmocnić mięśnie, Synergy zaspokoi Twoje potrzeby.

Masz ochotę coś odmienić? Wypróbuj nowe wersje swojego Koktajlu SLMsmart! Zebraliśmy pięć naszych ulubionych przepisów i opublikowaliśmy je w eMagazynieLegacy z grudnia 2014.  Sprawdź je tutaj!

* Zastąpienie jednego posiłku dziennie przy diecie niskoenergetycznej przyczynia się do utrzymania odpowiedniego poziomu wagi po schudnięciu.  Zastąpienie dwóch posiłków dziennie koktajlem SLMsmart przy diecie niskoenergetycznej pozwala na utratę wagi.
** Korzystny efekt zostanie uzyskany wówczas, kiedy całkowite spożycie węglowodanów, niezależnie od ich źródła, osiągnie 4 g na kg masy ciała, w odpowiednich porcjach, w ciągu pierwszych 4 godzin (i nie więcej niż 6 godzin) po wysoce intensywnym i/lub długotrwałym wysiłku fizycznym skutkującym zmęczeniem mięśni oraz uszczupleniem zapasów glikogenu w mięśniach szkieletowych.CONVERSATION

Instagram

Follow Us