Zapowiedź podwyżki cen dla Europy

Od dnia 1 maja 2015, Synergy WorldWide Europa podniesie o 4% ceny wszystkich suplementów diety. 

Od założenia firmy w roku 1999, Synergy rozprzestrzeniła się na 29 międzynarodowych rynków, dając ludziom siłę, aby żyć w zdrowszy sposób dziś i budować trwałe dziedzictwo na jutro.

Nasza niezachwiana determinacja, by pełnić tę misję, wymaga nieustannych inwestycji na każdym z rozwijających się rynków, aby mieć pewność, że będziemy mogli stale oferować wysokiej jakości produkty oraz dostarczać narzędzi i zasobów pozwalających dystrybutorom osiągać sukcesy. W ciągu ostatnich trzech lat głównym przedmiotem naszej uwagi była europejska gałąź Synergy. Otworzyliśmy tam cztery nowe rynki, wzmocniliśmy wsparcie kadrowe, wprowadziliśmy nowe produkty i zainwestowaliśmy znaczne kwoty w wydarzenia i promocje biznesowe.

Inwestycje te, w połączeniu ze znaczącym spadkiem kursu euro w porównaniu do amerykańskiego dolara w ciągu ostatnich 8-12 miesięcy przyniosły wzrost kosztów naszej działalności w Europie. Mimo wysiłków, aby zwiększyć wydajność operacyjną, mamy do czynienia ze stałą inflacją ekonomiczną, do której musimy od czasu do czasu się dostosowywać. Dla Synergy Europa będzie to pierwsza podwyżka cenowa od otwarcia tego rynku.

Z góry dziękujemy za Waszą wyrozumiałość i z radością oczekujemy, że kolejne lata pomogą Synergy Europa osiągać coraz wyższy poziom.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące tej informacji, prosimy o kontaktowanie się z Działem Obsługi Klienta Synergy.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us