Mistrz wyścigów na bieżni i w terenie zaufał Systemowi V3


Jeśli spotkasz 70-letniego Johna McDermotta dowiesz się zapewne, że jest dystrybutorem Synergy i pochodzi z Irlandii. Możesz jednak nie zdawać sobie sprawy, że John prawdopodobnie jest od Ciebie lepszym biegaczem.

John jest obecnie kilkukrotnym rekordzistą Irlandii i Wielkiej Brytanii w turniejach biegowych zarówno na bieżni, jak i w terenie, od sprintu na dystansie 200 metrów po bieg przez płotki na dystansie 300 m, a nawet dziesięciobój. Te rekordy nie zostały pobite pięćdziesiąt lat temu, jak zapewne pomyślałeś. Zostały ustanowione w ciągu ostatnich kilku lat. W ubiegłym roku John dodał również medale z turniejów międzynarodowych do rosnącej listy swych osiągnięć, do której należy m. in. złoto na dystansie 300 m przez płotki, srebrny medal  na dystansie 400 m w tej samej konkurencji oraz brązowy medal w dziesięcioboju uzyskane na Halowych Mistrzostwach  Świata w Budapeszcie.

Rywalizuje z innymi weteranami lekkiej atletyki w kategorii lat 70-74 i w swojej grupie wiekowej należy do grona najlepszych biegaczy na świecie. Ze wszystkich produktów na świecie, które mógłby stosować by poprawić swą sportową wytrzymałość, John szczególnie polubił i regularnie stosuje Zestaw V3 Synergy- ProArgi-9+, Mistify i Phytolife.

„Dla weteranów zdrowie i dobra kondycja to kwestia znacznie poważniejsza niż dla młodszych sportowców. Szczęście i geny stanowią oczywiście ważny czynnik pozwalający zachować formę i uchronić się od kontuzji, dlatego doceniam to, że posiadam takie szczęście i mogę robić to co robię,” powiedział.

Jednakże oprócz szczęścia potrzeba niezwykłej pasji dla sportu i wielu godzin treningu, aby utrzymać formę sportową Johna na tak elitarnym poziomie. Dlatego John zaufał Systemowi V3 Synergy, aby wyciągnąć maksymalną korzyść ze swych treningów.

„Jestem całkowicie przekonany, że produkty V3 firmy Synergy znacząco wpływają na jakość mojego odżywiania, poziom wyników sportowych oraz ogólnie pojęty stan zdrowia. Moja dieta i porządek ćwiczeń pomagają mi wygrywać z rywalami, którzy jeszcze kilka lat temu byli ode mnie szybsi,” twierdzi John.

W tym roku John McDermott jest gotowy do Mistrzostw Świata Weteranów w Lyonie, gdzie będzie uczestniczył w dziesięcioboju, biegu przez płotki na dystansie 300 m oraz w sprincie na dystansie 400 m.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us