Nowy Dyrektor Generalny na Skandynawię obejmuje stanowisko

Benjamin Clarholm-Anton, były dyrektor Synergy ds. sprzedaży i marketingu na Europę został od dnia 11 maja 2015 r. zatrudniony na stanowisku dyrektora generalnego na rynkach Finlandii, Norwegii, Szwecji, Danii i Islandii.

Zanim przeniósł się do Szwecji, aby wesprzeć zespół europejskich dyrektorów generalnych, Benjamin pełnił funkcję dyrektora ds. sprzedaży i marketingu na rynkach Azji i Pacyfiku. Już do tej pory zdążył wnieść istotny wkład w  działalność Synergy na rynkach Europy, pomagając w organizacji wydarzeń i innych inicjatywach, którymi trudno kierować z głównej siedziby firmy w Ameryce. Benjamin posiada szereg niezwykłych umiejętności, etykę pracy i rozległe doświadczenie, które stanowić będą bezcenne wsparcie dla Synergy Skandynawia, odkąd objął odpowiedzialność za ten właśnie rynek.

Benjamin pracował w różnych organizacjach międzynarodowych, m. in. Unii Europejskiej, w Belgii, Ugandzie, Kenii i na Haiti. W roku 2012 Benjamin dołączył do Oriflame, europejskiej firmy zajmującej się sprzedażą bezpośrednią, w której był odpowiedzialny za projekty związane ze sprzedażą i marketingiem na rynkach Tajlandii, Laosu, Kambodży, Myanmaru (Birmy) i Indonezji. Choć Benjamin jest narodowości szwedzkiej, oprócz języka szwedzkiego płynnie posługuje się także angielskim, norweskim i francuskim. Posiada dwa tytuły magistra, jeden w zakresie nauk politycznych i stosunków międzynarodowych, zaś drugi z socjologii, uzyskane na Uniwersytecie w Uppsali w Szwecji oraz na Uniwersytecie Connecticut w Stanach Zjednoczonych.

W imieniu Synergy WorldWide chcielibyśmy podziękować Bengtowi Emanuelssonowi za 6 lat, które poświęcił by jako dyrektor generalny wspierać rozwój Synergy na rynkach europejskich. Dołączył do Synergy w kwietniu 2009 i odegrał istotną rolę w osiągnięciu wzrostu w Europie w ciągu kolejnych lat. Jesteśmy wdzięczni za jego zaangażowanie, poświęcenie i wytrwałą pracę. Życzymy mu wszystkiego najlepszego i odkrycia nowych możliwości na drodze przyszłej kariery.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us