Ogłaszamy powstanie globalnej strony Synergy WorldWide na Facebooku

Wszystkie z obecnie funkcjonujących stron Synergy WorldWide na Facebooku zostają połączone w ramach jednej strony globalnej www.facebook.com/synergyworldwide.

Niezależnie od tego czy mieszkasz w Azji, Europie czy Ameryce Północnej, będziesz mógł znaleźć kanały facebookowe których szukasz pod jednym adresem URL.

Struktury globalne na Facebooku zostały opracowane, aby pomóc międzynarodowym markom zachować jeden fanpage, a jednocześnie prowadzić lokalne strony gromadzące doświadczenie użytkowników z całego świata. Strony globalne posiadają łączny system liczenia polubień, ale odrębne wizerunki profilu, zdjęcia, posty i języki w zależności od regionu.

Jeśli mieszkasz w regionie, gdzie ustawiona jest własna, regionalna strona na Facebooku, wówczas zostaniesz na nią automatycznie przekierowany po wprowadzaniu adresu URL strony facebookowej Synergy. Przykładowo, jeśli mieszkasz w Rzymie, zostaniesz automatycznie przekierowany na włoską stronę na Facebooku, nie zaś na stronę globalną. Jeśli zaś mieszkasz w regionie nie posiadającym własnej strony na Facebooku, wówczas przekierowany zostaniesz na stronę globalną. Strona globalna zawierać będzie jedynie te informacje, które dotyczą wszystkich regionów.

Chcesz zobaczyć co dzieje się na rynkach Synergy na całym świecie? Wejdź na stronę FB Synergy WorldWide i kliknij ikonę znajdującą się dokładnie na prawo od przycisku „Podziel się”. Następnie kliknij „Przełącz region” w rozwijanym menu. Stąd będziesz mógł wybrać stronę facebookową kraju, który chcesz zobaczyć. Kraj, który „zapiszesz jako preferencję” odpowiadać będzie stronie, która pojawia się za każdym razem, gdy odwiedzasz stronę Synergy na Facebooku.

Jeśli nie polubiłeś jeszcze strony Synergy na Facebooku, zrób to TERAZ, aby otrzymywać aktualne informacje od liderów firmy i mocniej związać się z rodziną Synergy.

Posiadanie takiej strony globalnej pozwoli nam skuteczniej zjednoczyć naszych sympatyków na całym świecie. Z radością przyjmujemy ten krok naprzód w naszej strategii marketingu poprzez media społeczne jako kolejny znak tego, że Synergy nieprzerwanie rozrasta się i niesie swoje przesłanie na cały świat.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us