Świętujcie z nami drugą rocznicę Synergy WorldWide Polska!


W ciągu ostatnich dwóch lat nasi dystrybutorzy ciężko pracowali, aby zbudować mocny fundament dla szybkiego rozwoju Synergy w Polsce. Teraz nadszedł czas, aby wspólnie uczcić nasz sukces! Dołączcie aby celebrować z nami obchody II Rocznicy w dniach 30-31 maja 2015.

„Żyj Pełną Życia” to wydarzenie, które obfitować będzie w inspirujące wystąpienia liderów Synergy, ekskluzywne promocje jedynie dla uczestników eventu oraz wykłady szkoleniowe wygłaszane przez najwyższej światowej klasy lekarzy i specjalistów.

Naszym gościem specjalnym od strony naukowej będzie Dr Christophe Sivanzire, który opowie nam o roli l-argininy i tlenku azotu w naszym organiźmie.  Kwestie zdrowia i właściwego odżywiania poruszy podczas swojego wykładu psychodietetyk dr Jolanta Nalewaj-Nowak.

Z radością informujemy, że w gronie zaproszonych mówców znajdą się takie osoby jak Emerald Executive z Finlandii Kati i Eric Gammals oraz Pearl Executive z Niemiec Susanne Kupske.  Podzielą się oni z naszymi gośćmi swoją wiedzą i doświadczeniem w budowaniu międzynarodowego biznesu Synergy.

Podczas niedzielnego warsztatu będziemy mieli dla wszystkich kolejną, miłą niespodziankę.  Gościć będziemy na naszym wydarzeniu jednego z czołowych polskich szkoleniowców, specjalistę ds. budowania wizerunku, autora książki „Biblia skuteczniości” - Piotra Tymochowicza.  „Praktyka komunikacji i charyzmy”, to temat 4-godzinnego warsztatu jaki czekać was będzie drugiego dnia konferencji.  

Oczywiście nasza impreza nie byłaby prawdziwą imprezą rocznicową, gdyby zabrakło na niej tortu i fantastycznej oprawy artystyczniej.  Imprezę otworzymy w sobotę „Diamentowym Show” wykonanym przez niezwykłą, polską artystkę Agnes Violin, a zakończymy występem zespołu „The Voices”, chóru, który w swojej twórczości inspiruje się najnowszymi trendami muzyki rozrywkowej, nie zrywając przy tym z klasyką wspólnego śpiewu. Zabawę przy muzyce w sobotę zaplanowaliśmy aż do północy!

Miejsca przewidziane dla uczestników wypełniają się szybko! KLIKNIJ TUTAJ, aby zarejestrować się i zarezerwować miejsce dla siebie podczas tego niesamowitego wydarzenia!  Ostatni dzień rejestracji to 25 maja więc nie czekaj i zrób to dziś.

SZCZEGÓŁY:

Data:         30-31 maja 2015
Miejsce:   SoundGarden hotel
                      ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa
                      www.soundgardenhotel.pl
Bilety:      cena — 35 Euro (ok. 150zł – od 1 kwietnia do 25 maja 2015)
                      Bilet ważny na dwa dni, a w jego cenę wliczone są 2 posiłki, parking

Jeśli nie zarezerwowałeś sobie jeszcze noclegu w Warszawie skorzystajcie z propozycji hotelu SoundGarden.  Mamy dla Ciebie kod promocyjny, który należy wpisać w prawym górnym roku przy dokonywaniu rezerwacji on-line na stronie http://www.soundgardenhotel.pl  Kod to:  SYNERGY

Stawka promocyjna na czas trwania eventu to:  Pokoj Classic - 1 os - 200 PLN brutto,  Pokoj Mezzo  - 2 os - 250 PLN.  Śniadanie wliczone w cenę.   Parking na terenie hotelu w piątek od 17:00 oraz w całą sobotę i niedzielę gratis! 

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Tobą w dniach 30-31 maja podczas weekendu wypełnionego  zdobywaniem wiedzy, inspiracją, zabawą i świętowaniem w ramach podziękowania dla naszych dystrybutorów za ich wytrwałą pracę i poświęcenie przez ostatnie dwa lata!  Do zobaczenia!CONVERSATION

Instagram

Follow Us