WIOSNA Z GWIAZDAMI SYNERGY

Za nami kolejne, trzecie już spotkanie dla Gwiazd.  Majówkę spędziliśmy wspólnie z grupą 40 partnerów Synergy w ośrodku szkoleniowo-konferencyjnym Centrum Molo w Smardzewicach pod Tomaszowem Mazowieckim.

Było jak zawsze wyśmienicie.  Świetna zabawa, integracja, wypoczynek i szkolenia – tak było i tym razem na obozie dla Gwiazd – Wiośnie z Gwiazdami.  Dziękujemy liderom za pomoc w organizacji spotkania i aktywne uczestnictwo.  Całe wydarzenie zakończyło się ogromnym sukcesem i już dziś zapraszamy kolejne osoby do wzięcia udziału w następnym wyjeździe, który odbędzie się w dniach 18-20 września 2015 w tym samym miejscu – w Centrum Molo w Smardzewicach.

Jak zakwalifikować się na kolejny wyjazd dla Gwiazd „LATO Z GWIAZDAMI” Synergy?  

Zostań Gwiazdą w okresie maj – sierpień 2015r.

Jeśli jesteś już Gwiazdą lub posiadasz wyższą rangę możesz również wziąć udział w kolejnym wyjeździe.  Awansuj rangę wyżej w okresie maj - sierpień 2015r. a Synergy dofinansuje również Twój udział w kolejnym spotkaniu.

Do zobaczenia na kolejnym zjeździe w dniach 18 – 20 września 2015!  

Postawcie sobie za cel aby być  i bawić się z nami na „Lecie z Gwiazdami”.

Warunki kwalifikacji: 
Dystrybutorzy chcący zakwalifikować się na Wyjazd dla Gwiazd muszą być aktywni i uczestniczyć w programie automatycznej wysyłki od dnia rejestracji do zakończenia terminu kwalifikacji. 

Zaproszenie na Wyjazd dla Gwiazd dotyczy 1 osoby na konto dystrybutora.  Dopuszczalne jest zaproszenie współmałżonka (opłata w tym przypadku wynosić będzie 300 zł ze strony dystrybutora).  

Opłata zakwalifikowanego uczestnika wynosi 100zł.  

CONVERSATION

Instagram

Follow Us