Zawodowy kolarz górski stosuje podczas treningu produkty Synergy

Oto 21-letni zawodowy kolarz górski Oskar Macuk – pochodzący ze Szczecina miłośnik mocnych wrażeń i entuzjasta Synergy. Jeśli zdarzy Ci się obserwować zawody w kolarstwie górskim w Polsce lub krajach sąsiednich, najprawdopodobniej zauważysz Oskara wykonującego niekończące się salta i obroty w pasiastych spodenkach a la zebra. Skąd czerpie on siłę do tych występów, zadajesz sobie pytanie. Mówiąc najprościej, m. in. z ProArgi9+ i e9.„Produkty Synergy stanowią ważny element mojego treningu, ponieważ pomagają mi podnosić sportową poprzeczkę coraz wyżej,” mówi Oskar.

Choć Oskar znany jest przede wszystkim ze swego nienasyconego apetytu na adrenalinę i zapierające dech akrobacje, z pasją poświęca się studiom w zakresie fizjoterapii. Jest też fanem klasycznego rocka i marzy, by zwiedzić cały świat uczestnicząc w zawodach rowerowych.

Oskar żyje według słów Dalai Lamy: „Aby wykonać pozytywne działanie, musimy wytworzyć w sobie pozytywną wizję.” Myśl ta spójnie łączy się z wartościami Synergy.

Czujemy się zaszczyceni, że tak ambitni i inspirujący sportowcy jak Oskar wprowadzają produkty Synergy do swej treningowej rutyny i nie możemy się doczekać jego kolejnych akrobacji!CONVERSATION

Instagram

Follow Us