Elemence – Doświadczenia czołowych liderów


Z biegiem czasu europejskie rynki Synergy, które korzystają z letniej promocji środków do pielęgnacji skóry Elemence, szybko zauważają dlaczego ludzie na całym świecie zaufali produktom Elemence by poprawić stan zdrowia swej skóry oraz podkreślić jej naturalny połysk. Kliknij tutaj, aby zapoznać się ze szczegółami promocji.

Czołowi liderzy Synergy od lat korzystają z linii Elemence i odnoszą wyłącznie pozytywne wrażenia w związku z tymi naukowo opracowanymi produktami:

Dianne Leavitt, Double Presidential Executive
„Absolutnie uwielbiam system do pielęgnacji skóry Synergy Elemence. Są to najlepsze produkty do dbania o skórę z jakich kiedykolwiek korzystałam i nie ma dnia, żebym ich nie stosowała. Ponieważ zbliżam się do moich 50-tych urodzin, zauważyłam, że skóra niektórych moich przyjaciół, którzy są w podobnym wieku… zaczęłam widzieć prawdziwą różnicę między nami. Jestem naprawdę szczęśliwa, że moja skóra wciąż wygląda młodo. Wiem, że tak to działa, ponieważ za tymi niezwykłymi produktami kryje się prawdziwa nauka. Jestem do nich całkowicie przekonana.”

Ji-yoon An, Pearl Executive
„Produkty Elemence są dla mnie doskonałe. Mogę korzystać z Peelingu do Twarzy nawet przy tak wrażliwej i słabej cerze jak moja. Gładko usuwa on martwe komórki i nie odczuwam żadnego podrażnienia ani reakcji alergicznej. Będąc tak łagodnym, jednocześnie przynosi wielką różnicę. Uwielbiam także efekt utrzymywania wilgotności w skórze. Nawet niewielka ilość przynosi niezwykłe rezultaty. Dla mnie to kluczowa sprawa.”

Roxanne Seely, Pearl Executive
„W produktach Elemence uwielbiam uczucie, że moja skóra jest tak czysta: miękka, młoda i dokładnie oczyszczona. Dla mojej skóry działają one odpowiednio łagodnie, aby jej nie osuszać. Elemence daje mi poczucie, że moja skóra jest naprawdę zadbana. Nigdy nie wywołuje odczucia tłustości, a jedynie wrażenie oczyszczenia. Fajnie, że mogę tak dobrze zadbać o swą skórę. I zawsze kiedy pojawia się coś tak dobrego mam potrzebę, by dzielić się tym ze wszystkimi.”Sun-young Lee, Team Manager
„Moja poprzednia praca w sklepie wolnocłowym dała mi możliwość wypróbowania różnorodnych kosmetyków. Wówczas moja skóra była niezwykle sucha i szorstka. Szczególnym problemem były liczne wypryski, których nie mógł ukryć lekki makijaż. Kosmetyki nawilżały jedynie na krótko. Mam uczucie, że produkty Elemence docierają głębiej wewnątrz skóry i że zawierają rzeczywiste składniki odżywcze. Korzystając z produktów Elemence stosowałam też inne produkty Synergy, aby odtruć organizm. Pragnęłam być zdrowsza niż wcześniej, nie tylko na zewnątrz, ale też wewnątrz mojego ciała. Inni ludzie zaczęli to zauważać. Mówią że moja cera wydaje się jaśniejsza i bardziej lśniąca. Jestem bardzo zadowolona z linii Elemence, ponieważ prezentuje naprawdę wysoką jakość i daje niezwykłe rezultaty.”

Soon-yong Park, Team Director

„Często słyszę jak inni ludzie mówią: „Twoja skóra wydaje się tak jasna i zdrowa.” Zanim zaczęłam korzystać z Elemence, moja cera była niezwykle sucha, z szerokimi porami i wągrami na nosie. Miałam mnóstwo piegów i ciemnych znamion. Teraz więc zaczynam [moją codzienna higienę] od Żelu Oczyszczającego. Ekstrakt z oleju kokosowego o obniżonej kwasowości sprawił, że moja skóra nie jest już sucha, ale nawilżona. Peeling do Twarzy uwolnił mnie z kolei od mojego największego zmartwienia (wągrów na nosie). Wyrównał także strukturę mojej skóry. Następnie stosuję Tonik Nawilżający. Korzystam z niego często i konsekwentnie. Powoduje on, że moja skóra sprawia wrażenie zachowanej równowagi. Wreszcie Serum Lśniąca Odnowa rozjaśnia i tonizuje moją cerę a Kompleks Regenerujący sprawił ogromną różnicę. Jestem niezwykle usatysfakcjonowana. Odkąd stosuję produkty Elemence, stan mojej skóry nieustannie się poprawia.”

CONVERSATION

Instagram

Follow Us