Elemence Krok Trzeci: Dbaj

Kompleks Regenerujący Elemence. Niezależnie od tego czy Twoja skóra jest młoda czy dojrzała, ten szczególny zabieg chroni i regeneruje uszkodzenia wywołane przez narażenie na promienie UV oraz szkodliwe pierwiastki występujące w otoczeniu. Jest to potężne połączenie zaawansowanych enzymów oraz ekstraktów z roślin i glonów, które wzmacniają zdrowie DNA skóry, intensyfikują jej naturalne reakcje regeneracyjne oraz pomagają jej powstrzymać efekty działania zewnętrznych toksyn oraz wewnętrznego stresu wewnątrzkomórkowego. Ten kompleks czwartej generacji reprezentuje przyszłość nauki o skórze i cechuje się niezwykle zaawansowanymi właściwościami bioprotekcyjnymi i regeneracyjnymi po uszkodzeniach spowodowanych przez otoczenie, które przywracają funkcjonowaniu skóry młodzieńczą witalność.

Serum Odmładzające Elemence Bright przywraca właściwą barwę i tonizuje skórę sprawiając, że nabiera ona młodzieńczego wyglądu. Starzejąc sięlub wystawiając na działanie słońca narażamy się na nierówną lub nadmierną produkcję melaniny, co może powodować odbarwienia i inne problemy dermatologiczne. Na szczęście skład Serum Odmładzającego Bright zawiera wyjątkowe pepydy, materiały organiczne i ekstrakty roślinne. Receptura ta oddziałuje na konkretne komórki skóry powodując tonowanie odbarwień i stymulując przyspieszoną wymianę komórek oraz produkcję kolagenu, aby ożywiać i wzmacniać skórę.


Promocja ta dostępna jest tylko w okresie 1 lipca – 31 sierpnia 2015!

Zamów już teraz kontaktując się z Działem Obsługi Klienta pod nr telefonu 22 310 87 71

Możesz także wysyłać Formularz Zamówienia Letniej Promocji kosmetyków Synergy do Działu Obsługi Klienta za pośrednictwem

Email: PolandCS@synergyworldwide.com
Faks: 223108779

Uwaga: Dystrybutorzy muszą zrealizować swoją zwykłą comiesięczną automatyczną wysyłkę zanim zostaną uprawnieni do skorzystania z tej specjalnej promocji. Promocja nie obowiązuje na terenie Finlandii i Islandii.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us