II edycja polskiego newslettera w Twoim domu!


Kiedy następnym razem otrzymasz paczkę z produktami Synergy WorldWide, znajdziesz w niej dodatkową niespodziankę, którą dla Ciebie przygotowaliśmy! Dyrektor Generalny w Polsce, Radosław Baszyński, we współpracy z zespołem marketingowym Synergy, przygotował kolejne wydanie DARMOWEGO polskiego newslettera „Wiadomości Synergy”.

W najnowszym wydaniu dużo uwagi poświęciliśmy nadchodzącemu europejskiemu Szczytowi w Rzymie, naszej najnowszej inwestycji w Centrum Badań i Innowacji Hughes oraz wakacyjnej promocji kosmetyków linii Elemence.  Poza tym znajdziecie tam relacje z naszych wydarzeń, wyjazdów oraz wiele, wiele więcej.

Ten drukowany newsletter stanowić ma źródło bieżących wiadomości dotyczących Synergy Polska. Już nigdy nie czuj, że wypadłeś z obiegu informacji! Odbierając najbliższą przesyłkę szukaj 3 egzemplarzy newslettera, zapoznaj się z „Wiadomościami” oraz wykorzystaj dodatkowe 2 egzemplarze po to aby dzielić się naszymi nowościami z osobami wokół Ciebie.  Wykorzystuj naszą gazetkę jako kolejne, świetne narzędzie do pracy.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us