Letnia Promocja kosmetyków linii Elemence firmy Synergy

Słońce i letnie upały mogą dotkliwie dać się we znaki Twojej skórze, ale dzięki linii produktów dla skóry Elemence masz wszystko czego potrzebujesz, aby Twoja skóra pozostawała dobrze odżywiona i błyszcząca. Zadbaj o swoją skórę tego lata stosując naukowo opracowane produkty do skóry Elemence.

Przez ograniczony czas wybrane kraje Europy będą mogły nabyć ten premierowy zestaw produktów dla skóry Elemence (kliknij tutaj aby zapoznać się z ulotką informacyjną):

$145, 75 CV

Żel Oczyszczający Elemence odświeża skórę i oczyszcza ją tworząc lekką, delikatną pianę.

Peeling do Twarzy Elemence pozwala na dokładne, głębokie oczyszczenie skóry łagodnie, ale skutecznie usuwając martwy naskórek.

Tonik Nawilżający Elemence zawiera recepturę o zrównoważonym pH, która delikatnie usuwa zanieczyszczenia i przygotowuje skórę do zabiegów odżywiających i nawilżających.

Kompleks Regenerujący Elemence chroni przed promieniowaniem UV oraz szkodliwymi czynnikami środowiskowymi.

Serum Odmładzające Elemence Bright umożliwia przywracanie właściwej barwy, jędrności i młodzieńczego wyglądu skóry.

Uprawnieni dystrybutorzy mogą nabyć do trzech zestawów w jednym zamówieniu. Im więcej zestawów kupujesz, tym lepsza cena!

1 zestaw: $145
2 zestawy: $280
3 zestawy: $415

Cena zawiera koszty wysyłki, VAT i wszelkie należne cła.
Działaj szybko! Promocja ta dostępna jest tylko w okresie 1 lipca – 31 sierpnia 2015!

Zamów już teraz kontaktując się z Działem Obsługi Klienta pod nr telefonu 22 310 87 71

Możesz także wysyłać Formularz Zamówienia Letniej Promocji kosmetyków Synergy do Działu Obsługi Klienta za pośrednictwem

Email: PolandCS@synergyworldwide.com
Faks: 223108779

Uwaga: Dystrybutorzy muszą zrealizować swoją zwykłą comiesięczną automatyczną wysyłkę zanim zostaną uprawnieni do skorzystania z tej specjalnej promocji. Promocja nie obowiązuje na terenie Finlandii i Islandii.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us