Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej (Direct Selling Association) wyróżniło NSP i Synergy wśród czołowych firm w branży

Nature’s Sunshine Products (NSP), firma-matka Synergy WorldWide, została wyróżniona przez Stowarzyszenie Sprzedaży bezpośredniej (DSA) w gronie 20 największych firm w branży sprzedaży bezpośredniej w Stanach Zjednoczonych na podstawie danych dotyczących sprzedaży netto w USA w roku 2014. 

Przewodniczący DSA, Joseph N. Mariano, wręczył nagrodę Prezesowi i CEO Nature’s Sunshine, Gregory L. Probertowi, podczas dorocznego spotkania DSA w San Antonio w stanie Texas.

„Nagroda ta jest wyrazem uznania dla wspaniałej pracy naszych niesamowitych dystrybutorów Synergy i NSP oraz dla wsparcia, jakiego udziela im nasz zespół korporacyjny,” powiedział Probert. „Mamy za sobą 43-letnią historię jako firma innowacyjna i lider w sektorze zdrowia i wellness. Cieszymy się też, że możemy wzbogacić to dziedzictwo wprowadzając zarówno Nature’s Sunshine, jak i Synergy, na nowe, coraz to wyższe poziomy.”

Według raportu DSA z roku 2015 dotyczącego wzrostu i perspektyw branży, kategoria wellness reprezentuje największą spośród kluczowych grup produktowych w sektorze sprzedaży bezpośredniej, która rozwinęła się z 21,4% w roku 2007 do 30,1% w 2014.

„Nie ma niespodzianki w tym, że produkty wellness wciąż dominują w kanałach sprzedaży bezpośredniej,” twierdzi Probert. A biorąc pod uwagę nasze skupienie na innowacyjnych, naukowo opracowanych, najwyższej jakości produktach, Synergy WorldWide posiada doskonałą pozycję wyjściową by wykorzystać te tendencje w miarę jako coraz więcej ludzi rozumie i pragnie przyswoić sobie zalety zdrowego stylu życia.”

„Chcę pogratulować Nature’s Sunshine i Synergy WorldWide nie tylko ich wieloletniego dorobku oraz licznych sukcesów, ale także ich poświęcenia wobec swych dystrybutorów, konsumentów oraz DSA,” powiedział Mariano. „Współpracując z firmami takimi jak te, liderami branży, jesteśmy zdolni zapewnić, że etyczne praktyki biznesowe i satysfakcja klienta pozostaną priorytetami na naszym rynku.”


CONVERSATION

Instagram

Follow Us