Światowej klasy skoczkini w dal zaufała e9 i ProArgi-9+

Lista sukcesów sportowych Niny Djordjevič stanowi co najmniej obszerna lekturę. Nina odkryła swój talent w skoku w dal kiedy miała 9 lat  - wówczas zaczynała dopiero karierę w zespole lekkoatletycznym. Okazała się urodzonym talentem! Jej wyniki w zawodach wywoływały podziw i zanim się zorientowała zdołała awansować do finałów Mistrzostw Świata juniorów. Zdobyła brązowy medal w skoku w dal podczas Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich, a następnie otrzymała pełnowymiarowe stypendium od Kansas State University.

Jej sukcesy sięgają coraz wyższych półek, zaś tytuły zdobyte w turniejach skoku w dal są niemal niemożliwe do zliczenia:

  • Finał w konkursie skoku w dal podczas Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy w Zurychu, 2014
  • 12 miejsce podczas Halowych Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy w Pradze, 2015
  • Mistrzostwo Słowenii w skoku w dal
  • 4 miejsce w mistrzostwach NCAA
  • Dwukrotnie wyróżniona w konkursie All-American (najlepszych sportowców-amatorów w USA)
  • Srebrny medal w mistrzostwach Konferencji Wielkiej 12-tki
  • Aktualna rekordzistka w skoku w dal na Kansas State University
  • Najlepszy sportowiec wśród studentów Kansas State University 2011
  • Wybrana do pierwszej drużyny najlepszych sportowców wśród studentów w USA

Nina zapoznała się z produktami Synergy dzięki przyjaciółce, która korzystała z nich chcąc odzyskać formę po ciąży. Ponieważ przyjaciółka ta jest lekarzem, Nina zdecydowała za jej przykładem, że również sama może zaufać tym produktom. Zaczęła od produktów wchodzących w skład zestawu V3 – ProArgi-9+, Mistify i Phytolife – i twierdzi, że już niedługo potem zaczęła zauważać ich pozytywny wpływ na zdrowie.

Obecnie Nina w dużym stopniu oparła się na e9 i ProArgi-9+, biorąc szczególnie pod uwagę fakt, że oba te produkty podnoszą poziom energii, a jednocześnie poprawiają ogólny stan zdrowia dzięki zawartym w nich wysokiej jakości składnikom. Mistify i Phytolife również stanowią stały element jej codziennej diety. Ich substancje składowe o wysokiej mocy działania podnoszą poziom kondycji organizmu. Ponieważ Nina aktualnie leczy kontuzję stopy, regularnie korzysta ze wszystkich tych produktów, aby rekonwalescencja przebiegła szybciej i skuteczniej.

Celem Niny jest uczestnictwo w Igrzyskach Olimpijskich i Halowych Mistrzostwach Świata. Produkty Synergy mają jej pomóc w realizacji tego ambitnego marzenia.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us